хранеен преди операция

  • 584
  • 3
Здравейте  мамчета,
 Предстои ни операция на слъзното каналче след около 40 часа.Изчетох много материали по темата,които успяха малко да ме успокоят.Кажете ми само след  колко часа вечерта преди самата сонда не трябва да давам на детето храна или вода.Синът ми е на 1 годинка и мисля, че ще се справи по мъжки с  предсточщата му сонда. Laughing LaughingМоже би по-трудно ще му е предната вечер без вода.
Виж целия пост
# 1
Уточни за каква сонда става въпрос ,ако обичаш.Защо не трябва да пие вода от предната вечер?При поставянето на пълната упойка е желателно сутринта преди операцията или поне 4часа преди операцията да не се пие вода.
Виж целия пост
# 2
Стомаха на детето трябва да е празен 4,5 часа преди операцията. По време на анестезията детето може да повърне и  повърнатите материи да се аспирират в трахеята.

Сондата е очен инструмент. С нея ще въстановят проходимоста на слъзното каналче.
Виж целия пост
# 3
благодаря ви за отговорите.
 Ние успяхме да се справим без вода и храна през нощта,но днес ни отложиха сондичката на о4енцето.защото сме с разтройство SadНовата  ни дата е следващия понеделник.Стискайте ни палци.
И ОЩЯ ВЕДНЪЖ "БЛАГОДАРЯ ЗА ПОМОЩТА"!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия