да похваля мСц медстом - Дондуков!

  • 37 492
  • 74
 Hug Наложи ни се да търсим в събота вечер дежурен стоматолог, Детето хапна бонбон и като почна един рев - боли го зъб. Попаднахме в мСц мЕДСТОм на Дондуков.
Един млад и приятен доктор с голямо внимание подходи към детето, че моя малчо дори не гъкна, аз дори не стоях до него, за да работи човека, накрая ни подариха и играчка...  Laughing не ни взеха нито лев...  newsm78. много съм им благодарна!!!
Исках просто да ги похваля, това е!  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 1
На нас медицинското ни обслужване (от работата) е в Медстом и честно казано нямам кой знае какви впечатления от лекарите там. Минавала съм само на рутинните задължителни прегледи и толкоз. Но колегите, които ползват зъболекарите са много доволни. Чувала съм добри думи за зъболекарите им и от познати, които живеят в района. Явно имат наистина добри специалисти.
Виж целия пост
# 2
Здравейте! И аз искам да похваля "Медстом" и по точно стоматолозите там!
В Студентска поликлиника 3-ма стоматолози ми казаха, че за да ми извадят мадреца е нужно да ми се прави операция, да ми се режи част от костта, трябва да е стоматолог-хирург и ме пратиха при такав..просто ме изправиха на нокти. Влачих се една седмица там..., но нещо в мен ми подсказваше че не бива да ходя там да ми го вадят. Тогава реших да намеря друг стоматолог-хирург и попаднах в "Медстом". И съм страшно доволна. Нито ми рязаха костта, нито ми правиха операция, просто за 30сек. ми извадиха зъба, нищо не усетих. Обясниха ми всичко, какво трябва да правя и какво не. Подариха ми зъба. А цената беше много прилична за сравнение в студентска поликлиника ми искаха двойно. И така мился да си сменям вече стоматолога.
Виж целия пост
# 3
Неведнъж съм казвала, че в "Медстом" работи единствената детска зъболекарка, която успешно се справя с дъщеря ми - доц.Маркова  Peace  Има специализиран кабинет за дребните, омагьосват ги по невероятен начин и мойто дете поне ходи с кеф на зъболекар /колкото и да е невероятно/.
Работят с касата, като си изразходваш лимита преглед + две пломби, цените им са по - високи. Но си струват парите, не създават никакъв стрес в децата.
Виж целия пост
# 4
Здравейте.
Може ли да препоръчате конкретен стоматолог (не детски) от тази клиника?
Благодаря Ви предварително.
Виж целия пост
# 5
Laughing
Виж целия пост
# 6
MNOGO SAM RAZO4AROVAN!!!Zdraveite,za sajalenie na mqsto kadeto horata hvalqt "medstom" mi se nalaga az da se izkaja po to4no obratniq na4in.na 19.11.2007 ve4erta me zabolq silno zab i poneje be6e kam 23.30 vav neta pro4etah otzivite za "medstom".okaza se oba4e 4e edinstvenoto hubavo ne6to tam sa usloviqta.lekarq,koito mi otvori dr.Petrov se okaza izklu4itelno nedrujeluben ,grub i aroganten TIP.edinstveno silnata bolka i lipsata na alternativa(moita zabolekarka e prez denq) kakto i hubavite otzivi me nakaraha da otida v"medstom"ako znaeh 4e e takova otno6enieto tam 6tqh da predpo4eta da si se gar4a ot bolka no da otida pri stomatolog s normalno otno6enie kam horata!!!MNOGO SAM RAZO4AROVAN I NE BIH PREPORA4AL "MEDSTOM' i V 4ASNOST Dr PETROV NA NIKOGO!!!!!!!!!!!! #2gunfire
Виж целия пост
# 7
Аз също мога да изразя искрено неудовлетворение от Медстом. Записах си час за лекар и като отидох, се оказа, че са ме записали за съвършено друг специалист.

След това ми дадоха друг час, отидох втори път и се оказа, че лекарят бил болнични този ден. След 2 разкарвания така и не ме прегледаха.

Дори не се извиниха и през ум не им мина да ми предложат каквато и да е компенсация. Предложиха отново да ми дадат час за лекар за (трети път) и нали разбирате кой би рискувал да загуби времето си още веднъж.

Виж целия пост
# 8
...отидох втори път и се оказа, че лекарят бил болнични този ден. След 2 разкарвания така и не ме прегледаха. ...

Това пък изобщо него вярвам  Naughty

Всеки път, когато лекарката ни е отсъствала са ми се обаждали предварително по телефона, за да не тръгвам. Телефон за връзка с пациента искат още при първото записване, така че се спрете малко!

Как така пък двама анонимни и толкова разочаровани за толкова кратко време  Whistling
Виж целия пост
# 9
Hug Наложи ни се да търсим в събота вечер дежурен стоматолог, Детето хапна бонбон и като почна един рев - боли го зъб. Попаднахме в мСц мЕДСТОм на Дондуков.
Един млад и приятен доктор с голямо внимание подходи към детето, че моя малчо дори не гъкна, аз дори не стоях до него, за да работи човека, накрая ни подариха и играчка...  Laughing не ни взеха нито лев...  newsm78. много съм им благодарна!!!
Исках просто да ги похваля, това е!  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 10
Аз заради една "кадърна" зъболекарка от Медстом загубих преден зъб и се наложи да слагам мост. Да ви кажа на мойта възраст това никак не е приятно...особено като се вземе предвид и положението ми...
Така, че мнения разни, аз не бих отишла повече там Sick
Виж целия пост
# 11
аз също съм изключително разочарована от обслужването в самата клиника ,нямаше да си позволя за изказвам мнение, ако не придобих впечатление ,че форума се превърна в евтин и удобен начин за реклама,чух за зъболекари и лекари които са набрали доста пациенти благодарение на този начин на саморекламиране,но за сметка на какво? #2gunfire
Виж целия пост
# 12
и аз ходех там. доволна съм. но е малко скъпичко...но пък си разбират от работата...а и детския им кабинет е супер!
Виж целия пост
# 13

 
 ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ! МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА МИ ПРЕПОРЪЧА СТОМАТОЛОГ В МЕДСТОМ КОНКРЕТНО НЯКОЙ, ПРИ КОЙТО Е ХОДИЛ И Е МНОГО ДОВОЛЕН - ЗА ЕСТЕТИЧНИ ПЛОМБИ И ИЗБЕЛВАНЕ?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Hug Наложи ни се да търсим в събота вечер дежурен стоматолог, Детето хапна бонбон и като почна един рев - боли го зъб. Попаднахме в мСц мЕДСТОм на Дондуков.
Един млад и приятен доктор с голямо внимание подходи към детето, че моя малчо дори не гъкна, аз дори не стоях до него, за да работи човека, накрая ни подариха и играчка...  Laughing не ни взеха нито лев...  newsm78. много съм им благодарна!!!
Исках просто да ги похваля, това е!  Hug   bouquet


Посетих днес клиниката. До момента мога да кажа само хубави неща. За 45 минути ми сложиха упойка, умъртвиха ми нерви, запълниха ми канали, сложиха ми щифтове и ми направиха хубава пломба. Докторът беше чужденец, перфектно говорящ български, с чувство за хумор, много внимателен. Цена за цялата манипулация - 170 лв. Сега чакам да видя дали ще ме боли след упойката. Стискайте палци!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия