Кореком

  • 14 758
  • 103
днес ме е обхванала дива носталгия... спомняте ли си Корекомите?
само веднъж нашите ме заведоха в местния. на баща ми купиха черни джинси F.U.S.,  на мен и брат ми - по едно шоколадово десертче Милки уей. за повече долари не е имало, явно. това шоколадче никога няма да го забравя. беше в синя хартия с бели звездички. изядох част, другата стоя със седмици, пазех си я... доларът беше левче, левче и нещо...
Виж целия пост
# 1
Кореком от Кармакома.
Много добро Laughing
Спомням си, да. Обикаляхме по витрините и чат-пат вътре да въздишаме. По празници - шоколадови яйца от роднини. После колекция - във витрината. Кеф.
Виж целия пост
# 2
И тоблерона(така ли се пише или тублерон),шоколадовото яйце с играчка,парфюмите-Кобако,Анайс-Анайс и други подобни,за които сега не мога да се сетя ooooh!
Виж целия пост
# 3
Много добре си ги спомням  Grinning
  За всяка нова година получавахме
по едно шоколадово яйце  Rolling Eyes
Татко ми работеше в чужбина и ми даде бонове
да си купя 15-тия си РД бански и джинси ЛЕВИС от КОРЕКОМ  Crazy
Малииииии, колко бях важна....  ooooh!
Виж целия пост
# 4
Майка ми работеше в Кореком. Имахме телевизор NEС, радио-касетофон - Филипс, Пиех кока-кола на корем и имах дънки в различни цветове. А когато работеше като администратор, ходех на плаж и басейн безплатно.  smile3534
Имам много приятели от Норвегия още от дете.
Виж целия пост
# 5
Връзкарка  Crossing Arms  Joy
Виж целия пост
# 6
Еееееееееее,Олинце.Ти си била богопомазана за онова време Joy
Виж целия пост
# 7
Никога не съм се радвала на тоблерон така както тогава  Hug  Имах едни бели дънки от корекома... розов часовник с Мики Маус. И касетофон - дълго време имах само 8-9 касети с отвратително качество, ама беше хит.
Виж целия пост
# 8
Имам спомен за една страхотна бяла тениска, която си я нося и до ден днешен. Много качествена и уникална Laughing.
Виж целия пост
# 9
А дъвките в тубичка?! А видеото?!
Виж целия пост
# 10
Бонбонките  " Тик-так" (същите онези само с две калории).  Изтичаха ми очите по вълшебните кутийки с миниатюрни бонбончета тип сен-сен. И дъвките, разбира се. Цигарените, помни ли ги някой?
Виж целия пост
# 11
Хаха, сетих се един виц....
Един българин отишъл в Лондон....и като се върнал го питали - "Какво има там?"
А той казал - "Мани, тия са от друга планета.Децата от малки знаят английски.И Кореком, до Кореком" Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Имам спомен за една страхотна бяла тениска, която си я нося и до ден днешен. Много качествена и уникална Laughing.

И аз така, ама не е тениска, а ролкови кънки. Сума ти време спестявахме, после ходихме да ги обменим и накрая да купим кънките - леле, колко бях горда. Нямаше моя номер и взехме по-големи. И днес са ми големи  Grinning но още ги карам.  motor
Тублеронът и на мен ми е любим - яла съм 2-3 пъти в живота си и все беше подарък от приятели/роднини. Даже сега се замислям дали да не се поглезя малко..  Oha!
Виж целия пост
# 13
И дъвките, разбира се. цигарените, помни ли ги някой?

Цигарени дъвки - мечтата на всяко дете  Joy така хубаво миришеха  Hug ех, спомени...
Виж целия пост
# 14
Един долар за три лева.
Официален курс - 98 ст. за долар.
Шофьори, сервитьорки, долари...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия