За Визите до USA?

  • 734
  • 13
Някой знае ли от кога ще премахнат визите за USA?
Виж целия пост
# 1
Като станем 52-ия щат, естествено. Имай търпение. Малко по малко. Сега - в Европейския съюз, скоро - в Щатите.
Виж целия пост
# 2
Като станем 52-ия щат, естествено. Имай търпение. Малко по малко. Сега - в Европейския съюз, скоро - в Щатите.
А до скоро бяхме в СССР Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Като станем 52-ия щат, естествено. Имай търпение. Малко по малко. Сега - в Европейския съюз, скоро - в Щатите.

 Sick
Виж целия пост
# 4
преди време се коментираше и за това питам newsm78
Виж целия пост
# 5
Не мисля че трябва да сме 52 щат за да ги отменят Crossing Arms
Виж целия пост
# 6
Не мисля че трябва да сме 52 щат за да ги отменят Crossing Arms
По-лесен начин май, няма! newsm78
Виж целия пост
# 7
Имаме си Европа Peace
Виж целия пост
# 8
Чува се от време на време, че се обсъжда махането им. Тъй да се каже, нали сме в "Коалицията на желаещите" в Ирак, много добро малко братче сме, за всичко се съгласяваме със САЩ... Предполагам, че до година-две ще ги махнат...
Виж целия пост
# 9
Предполагам, че до година-две ще ги махнат...

И аз така чух, още повече, че напоследък дадоха на мои познати визи за по 1 година, а когато аз взех (2005-та) даваха за по 5.
Виж целия пост
# 10
И аз така чух, още повече, че напоследък дадоха на мои познати визи за по 1 година, а когато аз взех (2005-та) даваха за по 5.
2000-та за по 10 взех. За мен това значи пък, че все по-малко ни вярват, оттам - по-малки визи Mr. Green
Виж целия пост
# 11
И аз така чух, още повече, че напоследък дадоха на мои познати визи за по 1 година, а когато аз взех (2005-та) даваха за по 5.
2000-та за по 10 взех. За мен това значи пък, че все по-малко ни вярват, оттам - по-малки визи Mr. Green

Мислиш ли? Не ми се вярва, но пък кой знае  Joy
Виж целия пост
# 12
Няма да ги махнат в обозримо бъдеще, не се надявайте излишно. Гледах интервю с американския посланик и в дипломатичен стил той каза точно това Wink
Виж целия пост
# 13
По този въпрос усилено се пише в България, но из тукашната преса, името на страната ни, не фигурира изобщо сред кандидатите да отпадане на туристическите визи...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия