Момче или момиче - по закона на ...

  • 610
  • 12
 на бай Михаил - 1. Сперматозоидите са мъжки от м. февруари до м декември всяка година  2. Сперматозоидите са смесени от м. декември до м. февруари като центърът на този период е около 23,12. 3.  Сперматозоидете са женски от м. февруари до м. декември 4. Отново следва смесен период и всичко се повтаря. Едно младо семейство трябва да насочи бременността да не попада в смесения период Това става след първото раждане След това може да се планира второто - по желание. Това е основната идея за планиране на пола Като смятах за моите деца - впоследствие - излиза вярно Laughing
Виж целия пост
# 1
Кво било, я пак, че нищо не разбрах.
Как от февруари до декември са мъжки, после стават
пак от февруари до декември женски, хем така хем така.
Ами те сперматозоидите са си винаги смесени, нали си чувала са XY хромозоми.
Виж целия пост
# 2
кво,кво  wavey
Виж целия пост
# 3
Ами те сперматозоидите са си винаги смесени, нали си чувала са XY хромозоми.

Именно.Останалото е (не)научна фантастика.
Виж целия пост
# 4
Я някой да разясни  newsm78
Виж целия пост
# 5
Е, веднъж го написах по памет и не помня кой искаше да го напиша точно затова сега го преписах от статията Ако имате едно дете няма как да проверите дали е вярно И това е кто всички други таблици Който иска той да му вярва  Laughing
Виж целия пост
# 6
Дай повече инфо за бай Михаил, де!!!  Praynig
Виж целия пост
# 7
Е, веднъж го написах по памет и не помня кой искаше да го напиша точно затова сега го преписах от статията Ако имате едно дете няма как да проверите дали е вярно И това е кто всички други таблици Който иска той да му вярва  Laughing

Е добре де, на мен не ми е ясно какво въобще да проверявам,
кой декември да взема, кой февруари.
Иначе си имам 2 деца.
Виж целия пост
# 8
Кво било, я пак, че нищо не разбрах.
Как от февруари до декември са мъжки, после стават
пак от февруари до декември женски, хем така хем така.
Ами те сперматозоидите са си винаги смесени, нали си чувала са XY хромозоми.

На бай Михаил хромозомите се редуват-
ту мъжки, ту- женски, после се смесват....  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 9
Ако съм разбрала правилно: февруари-декември 2003 г. спрематозоидите са били мъжки (имам момченце заченато ноемрви месец), от там нататък декември-февруари 03/04 г смесени, февруари-декември 2004 г женски  newsm78
Виж целия пост
# 10
Кой е тоя умник бай Михаил?
Виж целия пост
# 11
Оффф, много объркано май ми се стори, но опитах на забавен кадър и....
Въпреки че второ дете още нямам се опитах да разбера за първото. Както Радина е казала, от февруари до декември сперматозоидите са мъжки. Аз първия път забременях Юли и имам женско. Правилно ли го правя или нещо бъркам newsm78.Опитвам да разбера за второто какво ще бъде  newsm78 ама понеже забременях Февруари пък за там се казва един път че са смесени и един път че са женски, и в крайна сметка съсвем се обърках Shocked.
Виж целия пост
# 12
Ето и останалото Ако например детето момче и е родено на 5 март 1985 г. то следователно сперматозоидите на този баща през 1984г. са мъжки Ако семейството иска пак момче след 6 г.  - бременността трябва да се насочи след м.февруари 1990 г. Сперматозоидите на този баща са мъжки на четна година и женски в нечетна . Това е всичко което имам. Моето момиче е заченато февруари 1997 г а момчето април 2006г. Joy Който иска той да вярва не се връзвайте толкова колко други таблеци има Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия