VIP Brother 2 - 9

  • 36 369
  • 1 364
Нова тема   Hug


http://www.bigbrother.bg/

Кратки репортажи от изминалите дни


Катето и Винетка се сдобриха и сега на по чашка ракия плюят дружно Албена Вулева.

В момента атмосферата наистина е много задушевна. Деси и Венета готвят в кухнята и си приказват все едно нищо не е било, а Тишо се подмята около тях с прословутата си червена тениска. Сигурно иска да рекламира сайта, който е написан на нея.

Азис е при Крум Савов и каза "ИЗЛЕЗНАХ ЗАЩОТО ЩЯХ ДА Я ПРЕБИЯ ТАЯ ЖЕНА" ..

Следващия гост футболист от Левски /французин/ на въпроса гледа ли Вип Брадър отговори "И аз като всичките хора мразим оная змия Венета/

Виж целия пост
# 1
А анкетка няма ли? Wink
Виж целия пост
# 2
в крайна сметка Христина сама ли спря да реве или Здравко я успокои?
Виж целия пост
# 3
Хайде записвам се. Без вас за къде съм  Hug
Виж целия пост
# 4
Може ли една анкета как ще се отрази ВИП-а на рейтинга на "Горещо"?
Защото аз все пак си мисля, че ще бъде по-гледаемо. поне първите 3-4 пъти.
И аз не съм убедена, че Горещо ще се срине моментално. Мисля, че за известно време ще вдигне РЕЙТИНГ /амин!/. Но едва ли ще е за дълго. Коментирахме го в някоя от предните теми.
За Винетка не бера грижа. Дори да спрат Горещо, сигурна съм, че ще има много предложения за работа.
Виж целия пост
# 5
Така е.
Виж целия пост
# 6
 ooooh! мали, тая ристана нещо не е у ред  Whistling
ама как се издигнах у погледа на МЪЖА МИ  Peace  bowuu  снощи ми разправя, че ако тва му влезне у къщата ще му извие хранопровода  Joy Joy Joy което аз приех като косвен комплимент (щото моят хранопровод още действа)  Thinking
Виж целия пост
# 7
Разбира се , че в началото рейтинга и ще скочи, за после незнам. Все пак и лошата реклама си е пак...рИкламаааа Mr. Green
Аз пък много се дразня на Деса, незнам що Crossing Arms
Виж целия пост
# 8
...ама как се издигнах у погледа на МЪЖА МИ...
                 hahaha... Много ми хареса!
Виж целия пост
# 9
На мен пък ми се вижда разбираемо защо Ристана мрънка на мъжа си... Опазил ви господ да мислите, че го одобрявам, ама горката не получава достатъчно внимание (което си е енергия) от никого, а на Мравко разчита най-много, щото все пак се ожени преди дни за нея.... Тя се чувства иначе доста изолирана от другите, само с ВИнетка могат да си мрънкат, щото са на един акъл май, ама оная не е точно типът, дето ще те разтуши, като ти е тежко, тя гледа тя да си излее злобата, дето я души отвътре и да поизсмуче малко положителна енергия от другите - та какво да прави Ристана, горката, като не е научена на нищо повече - търси си вниманието от "законния съпруг". Ама и той като е свикнал да получава повече внимание от жените, отколкото да дава...  и ето го конфликта готов...
Виж целия пост
# 10
     Те явно са на принципа на борците-Раната прай борбата...
Виж целия пост
# 11
На мен пък ми се вижда разбираемо защо Ристана мрънка на мъжа си... Опазил ви господ да мислите, че го одобрявам, ама горката не получава достатъчно внимание (което си е енергия) от никого, а на Мравко разчита най-много, щото все пак се ожени преди дни за нея.... Тя се чувства иначе доста изолирана от другите, само с ВИнетка могат да си мрънкат, щото са на един акъл май, ама оная не е точно типът, дето ще те разтуши, като ти е тежко, тя гледа тя да си излее злобата, дето я души отвътре и да поизсмуче малко положителна енергия от другите - та какво да прави Ристана, горката, като не е научена на нищо повече - търси си вниманието от "законния съпруг". Ама и той като е свикнал да получава повече внимание от жените, отколкото да дава...  и ето го конфликта готов...
разбирам я, но само ако не знаеше какъв е, а тя много добре го знаеше, знаела го е още преди да забременее що за стока е
Виж целия пост
# 12
Венета току що каза,че утре ще изхвърчи с 200 от къщата Joy
Виж целия пост
# 13
Венета току що каза,че утре ще изхвърчи с 200 от къщата Joy
пък на мен ми се чу,че каза, че Деси ще изхвърчи  newsm78
некой ще вземе ли отношение  Thinking
Виж целия пост
# 14
Венета току що каза,че утре ще изхвърчи с 200 от къщата Joy
пък на мен ми се чу,че каза, че Деси ще изхвърчи  newsm78
некой ще вземе ли отношение  Thinking
За себе си каза
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия