Какво щяхте да правите ако не дремехте У форума?

  • 2 048
  • 48
Аз лично съм много зарибена Crazy На моменти се ядосвам чак, че покрай този форум затлъстях от стоене пред компа Mr. Green
Изобщо щеше да ми стига времето за всичко, ако не беше бг-мама да знаЙти. И в духа на темите от последните дни, сигурно има някакво излъчване ( негативно или позитивно, незнам), което ме кара да кибича тук ooooh!
Виж целия пост
# 1
Ще ти мине  Grinning, аз съм на периоди с кибиченето тук.
Ето сега въпреки, че съм във форума гледам и "Върхът на Данте".
Виж целия пост
# 2
Като наркотик е , а сигурно иначе щях да свърша 100 полезни работи, ама не...задника ми стана  като монитора....... Animal Pig
Виж целия пост
# 3
Понякога е вяло и тогава се отдавам на инвестиции в бъдещето (беб), но понякога съм зомбирана и то, горкото скимти около изцъклената си майка....
Виж целия пост
# 4
Щях да чета или Камю, или Сартр. В краен случай Пруст. Всъщност романа от Пруст го прочетох, този от Сартр съм го чела преди 3 години, но просто не мога да се насиля да прочета и онзи на Камю... Rolling Eyes Та за това кисна. Laughing
Виж целия пост
# 5
Щях да намеря с какво друго да си губя времето  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Щях да се трудя толкова много, че да напредна професионално и да превзема Софията, лишавайки някой по-мързелив, но кореняк софиянец от полагащото му се место; щях да си купя жилище в Сф (нали само не-софиянци купували апартаменти в столицата) и да си хвърлям боклука, като се връщам в Пловдив, щото нещо разбрах, че не трябвало в София - там само данъци можело да плащам, докато тургам метани на софиянци и подвиквам осанна. Още не съм се научила да разпознавам кой е със доказано сифийско потекло поне 3 поколения назад, ама и това ще дойде.
Виж целия пост
# 7
Ами когато имам какво да правя определено не стоя пред компа,но като цяло нямам кой знае какъв избор защото си гледам сина вкъщи-все още.Като тръгне на ясла няма да ми видите очите Mr. Green.
Виж целия пост
# 8
Аз лично съм много зарибена Crazy На моменти се ядосвам чак, че покрай този форум затлъстях от стоене пред компа Mr. Green
Изобщо щеше да ми стига времето за всичко, ако не беше бг-мама да знаЙти. И в духа на темите от последните дни, сигурно има някакво излъчване ( негативно или позитивно, незнам), което ме кара да кибича тук ooooh!


 Peace Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 9
Щях да се трудя толкова много, че да напредна професионално и да превзема Софията, лишавайки някой по-мързелив, но кореняк софиянец от полагащото му се место; щях да си купя жилище в Сф (нали само не-софиянци купували апартаменти в столицата) и да си хвърлям боклука, като се връщам в Пловдив, щото нещо разбрах, че не трябвало в София - там само данъци можело да плащам, докато тургам метани на софиянци и подвиквам осанна. Още не съм се научила да разпознавам кой е със доказано сифийско потекло поне 3 поколения назад, ама и това ще дойде.

 Joy Евалла Бу Wink
Виж целия пост
# 10
Сиатъл, ми моята опция я няма, бре! Не ща да домакинствам повече, детето и така си го гледам, в други форуми не ща, за фитнес съм мерси, но не ми е все тая! Искам опция 'щях много да работя и да превзема столицата'!
Виж целия пост
# 11
В началото, да си призная имах амбиция да трупам мнения Embarassed После обаче, като почнах да чета.... и като започна едно четене.... ама като се зомбирах ви казвам..... #Crazy Чета си аз темички, ако много ми е на езика ( оп, на пръстите), тогава пускам мнение. обаче чета Shocked. Излизам с детето на разходка и мисля като се прибера какво трябва да свърша, ама не, пак чета Shocked Та се чудех дали има такива като мен. Предлагам в следващите номинации да има и такава за най-голям заплес в редиците на
 Crazyбг-мама
Виж целия пост
# 12
Бу, ти си уникална Sunglasses
Виж целия пост
# 13
В началото, да си призная имах амбиция да трупам мнения Embarassed После обаче, като почнах да чета.... и като започна едно четене.... ама като се зомбирах ви казвам..... #Crazy Чета си аз темички, ако много ми е на езика ( оп, на пръстите), тогава пускам мнение. обаче чета Shocked. .........

Много четеш!   Laughing
Писане му е майката, писане, без четене!  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
В началота не мърдах от компютъра, след като забременях рядко пишех, сега нещо пак съм започнала, но нямам време и необходимия хъс. Peace
Имам какво да правя, никога не ми е скучно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия