не иска изцедена кърма

  • 424
  • 7
Момичета, може да е странно но моята щерка тотално отказва шише с биберон( различни дупки) - дали с вода, дали с кърма няма значение, бута с език и 90% тече по бузите... Иначе залъгалка си смуче...И двете са на АВЕНТ...
Та ние сме на кърма на поискване, но понякога се налага да отсъствам, а сега няма мърдане, да не говориме,  че трябва да мъкна количката 2 етажа за всяко кърмене( не мога да се пречупя да кърмя навън...Sad )

Другото ми питане, понеже се цедя помалко, не ми се изхвърля кърмата, чудех се някой пробвал ли... е примерно да си я пия ли??? малко ми е трудно да го възприема ...ма знам ли ???
Виж целия пост
# 1
Пробвай да смениш модела на биберона. Моята дъщеря не искаше да ползва биберони, чиято дупка е на върха. Харесват й анатомичните. А относно кърмата - прибирай я във фризера - един ден ще ти потрябва.
Виж целия пост
# 2
И аз се цедих и храних със шише на Авент но със физиологичните биберони на Чико  Peace Кърмата си я дръж във торбичики или контейнери за кърма във фризера .
Виж целия пост
# 3
Съвет не мога да дам, сина ми така и не се научи да пие от шише с биберон, сега се учи направо от чаша.
За кърменето навън-бих те посъветвала да опиташ със пончо, така можеш да си спокойна че нищо, ама нищо не се вижда. Дори се е случвало да ме питат къде ми е детето, а то скрито под пончото си суче милото....
Дано успееш да го научиш да пие от шише, иначе резервния вариант е да го хранят с лъжичка когато се налага да отсъстваш....
Виж целия пост
# 4
Пробвай с друга марка шише. Синът ми вода пие от Авент-ско, но за изцедено мляко и АМ се принудих да купя  друго - просто старото отказа.
А кърмата си да пия - да ми допреш нож до гърлото не мога. Въпрос на виждане , иначе не би следвало да вреди, напротив. Peace
Виж целия пост
# 5
И аз се цедих и храних със шише на Авент но със физиологичните биберони на Чико  Peace Кърмата си я дръж във торбичики или контейнери за кърма във фризера .


 PeaceДа!Те много напомнят зърното и аз съм много доволна.Вземи си каучукови.А другия вариант е да папка с лъжичка, за да не я прстрастиш към лесно сукане,но това си е мъка...Упсех!
Виж целия пост
# 6
Здравей, за кърменето навън и аз не съм от най-отворените, но като намеря самотна пейка в парка и като е хубаво времето си хапваме и навън. Ако си с блуза, която се разкопчава, за да не се налага да я вдигаш е удобно и не се вижда нищо, може да си метнеш отгоре и някаква пеленка за сигурност Grinning.
Виж целия пост
# 7
Ако детенцето ти е като моята голяма дъщеря, няма да иска изцедена кърма от каквото и да я предложиш. Румена е вече на две години и последния опит, който направих, беше, когато влезнах да раждам, тя да пие от чашка кърма (от която иначе си пие сокове, вода и пр.), но запрати шишето с замах в стената. Е, като бебе не го хвърляше, а просто не го искаше.......
Дано поне ти имаш успех.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия