Седмична тема за всички :) 16.4/22.4.07

  • 2 793
  • 87


Добро утро, сладурки Hug
Виж целия пост
# 1

Не бях отваряла скоро седмична  Heart Eyes

Затова да ви пожелая слънчЕва и усмихната седмица  Hug  bouquet Hug

Аз съм ранобудна тези дни, за да приключа колкото мога с най спеШните си ангажименти, чЕ отиваме на почивка  Party Една седмичка пълен релакс, надявам се. Гого се беШе разповръЩал миналия четвъртък, надявам се да е минало заминало, и на острова да си прекараме страхотно  Grinning

Аз понеже само имах време да надзървам за минута две във форума през миналата седмица, та съм изпуснала повечЕто новини предполагам...ОбачЕ не пропуснах появата на един мъничък човек :

Пепе, да е много слънчЕв, палав и обичлив малкия човек  Hug Heart Eyes А на теб желая бързо възстановяване, и скороШно прибиране у дома  Hug

На всички ви изпраЩам много  Hug и   bouquet, и северно топличко слънце  Hug

На любимите бременилки много  Heart Eyes Hug  bouquet...и тези , на които им е ред, да ни зарадват с нови попълнения  Hug.

 ... Сега е ред на Джорджи,  Звездичка и останалите девойки, да приложат вкусни романтични, нискокалорични закуски  Hug

От мен черен чАй (Калида, оЩе не мога да се върна към зеления, но пия някакакви аюрведени чайове, които са мноооого ароматни и уж полезни Hug), кафе и суШени плодове  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
mama B

 радвам се да те видя в седмичната тема, особено пък като създателка... Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug  bouquet

Закуска не ми се поднася, че днес съм  #Cussing out...нашия "мил и очарователен" съсед започна да пробива дупки и да чука в 7.30 сутринта и в момента съм като цапардосана с мокър парцал....

Добре, че мама е наблизко да ме зарадва с какао и вафличка ( ахъъъъм ) почна се угояването!!!!  smile3535
Виж целия пост
# 3
Здравейте от мен! Hug

Закуската,няма как ,ще е от мен.  Wink



 Майче Б,чакаме снимчици от теб и Гого!  Heart Eyes  bouquet
 
  Звезди ,ние сме така от 6 месеца (нали сме на строеж..уж накрая вече ,но ..  Rolling Eyes)

 Лека и усмихната седмичка на всички!  Hug
Виж целия пост
# 4
Добро утро!
Джарджиа, страхотна закуска.   bouquet Нискокалорична за мен, гладната.Шести ден сладоледа е мираж, но чуствам че диетата вече има ефект.Днес оставих калпазанка сама на детската ясла, стоя на тръни и чакам да стане 10.30. Сега сме в адаптационен период...миналата седмица ходихме заедно за по 2,3 часа всеки ден...а от утре ще бъде самичка.
Виж целия пост
# 5
Ето ме и мен в новата седмична!   bouquet

Аз закусих с едно киви и кафе с мляко и овесени ядки. Да видим докога ще издържа да хапна нещо друго  Crazy 

Да ви се похваля, че си имаме вече количка трип Пег Перего, като тази http://www.bimbomarket.it/product.asp?Id=1041, но нашата е е друг цвят, който го няма в каталога, тъй като бил от изложението в Германия, така че снимах едната част от количката - http://family.webshots.com/photo/2174256740101067625bFGyyB. А това ни е новата бебешка придобивка- директно от Дисниленд Париж, подарък от сестрата на мъжо Паола http://family.webshots.com/photo/2548434940101067625XMyFxp. Съвсем интернационален отсега нашия човек  Wink

Тази седмица ми е супер очаквана, тък като в сряда сме на фетална и се моля само всичко да е наред,
а освен всичко и да научим пола на Бебо / най-после!/.


Това е засега от нас, поздрави и цунки на всички и нека да е мнго положителна, емоционална и успешна тази априлска седмица!
Виж целия пост
# 6
Лека и спорна на всички !   bouquet
Виж целия пост
# 7
Успешна и усмихната седмица и от мен!
Момичета днес е роден един от най-великите хора на 20-ти век.Позволавам си да Ви поздравя с нещо негово http://www.vbox7.com/play:2f5dd613
Виж целия пост
# 8
Привет на всички мами и сладкишченца Hug Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ето я и ваш'та леля Crazy Crazy Crazy
Надявам се всички да сте си починали, да сте изкарали един хубав и спокоен уикенд Peace Peace Peace
И да започнете и тази седмица с усмивка и хубаво настроение Peace Peace Peace Hug Hug Hug
Аз съм малко настинала, боли ме гърло...и сега за да оздравея, момъкът дето съм му хврълила око ми купи вафличка Flutter Flutter Flutter Mr. Green Mr. Green Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil И не пожела да му дам пари...и ми се усмихва само...брейййй Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Sunglasses Sunglasses Sunglasses
Да видим какво ще стане после.... Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Момичета

на днешния ден нашата ivalex се сдоби с малко прекрасно момиченце!!!


Да им е честита щерката и само радост да им носи!!!

толкова се вълнувам Hug Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 10
Честито на Ивалекс!!!! Да е здраво и послушно бебчето, а на мама бързо възстановяване!   bouquet

Виж целия пост
# 11
И от тук да е  честита щерката на Ивалекс и много радост да им носи!!!   newsm51


 stork-girl smile3504

Виж целия пост
# 12
Лека и спорна, усмихната и слънчева нова седмичка и от мен!

Мамче Б, честита Ти обновена лентичка. И докъде ще стигнете през почивният период с Гого?
Бебинщайн, благодаря за поздрава, права си че е един от Великите. Тук може и Мистик ще вземе отношение?!
Джорджа, благодаря за красивата гледка. Как е изкарала Борянка ваканцията?
Звездице- хубавице, тези Ваши съседи не им ли омръзна да ремонтират вече?
Сонитка, честити Ти нови придобивки. А защо си ограничаваш закуската само до кивита, кафенце и овес. ядки, надявам се не се опитваш да спазваш диети?
Шехи, Ти по сладоледа ли си падаш, та така силно чустваш липсата му? С какво компенсираш, наблягаш на плодове ли или с течности притъпяваш глада? Успех и стиснати палци утре за малката Ти калпазанка- Мариелка, Тя ще се справи блестящо, Мамо, май Ти повече ще се притесняваш отколкото Тя? А като показа таз хубава снимка за моторите, и Амейката им е голям фен, и Тя беше качила Шоки на подобно средство на възрастта на красавицата Ти.
...момъкът дето съм му хврълила око ми купи вафличка ...И не пожела да му дам пари...и ми се усмихва само...
Дессинко, много свенлив ми изглежда тоз Красавец/ това тоз който беше в командировка ли е, или другият който Ти беше пред погледа ежедневно?/. И да оздравяваш, Умославке, пролетни емоции Ти предстоят, чули?! Чуваш ли се с Майчето Ти, как са двете внучки?
Мимката, много си лаконична днес, мина фаталният 13, давай го по- свежо. Има ли на хоризонта идея за ново пиано, 1/2 напредва ли с осъществяването й?
Амимамми, докъде я докара борбата за надмощие с Тедо?
ПетяЛ, как върви писането на речта и ученето за изпитите, напредваш ли?
Ивалексче, честита Ти дъщеричка!
Ките, да предупредиш кога ще заминавате за Панамските ширини, на почивка или по работа?

Приятен остатък от деня Ви желая!

Виж целия пост
# 13
Калидка, чувам се и с майчето, и със систъра... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug
Върти ги луда въртележка...ту с едната мома, ту с другата...Джулия се е качила на главата на баба си и я прави на луда калинка Crazy Crazy Crazy Crazy Joy Joy Joy А пък малката ни бонбона Heart Eyes нещо я мъчат колики, та си поплаква порядъчно Thinking Thinking Thinking И не ги оставя много да спинкат.... Thinking Ама и това ще мине... newsm78
А иначе, за 'убавеца от работата...не е срамежлив...напротив...закача се Blush Blush Blush Mr. Green Mr. Green Mr. Green Нали днеска ми купи шоколадче...и дори не пожела да ми вземе пари после... Mr. Green Crazy Crazy Crazy А иначе другият дето напоследък все го няма, днеска се появи, ама не ми обръща внимание, щото има мнооого работа, горкия... Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking
Така, че ще поживеем, ще видим как ще се развият нещата Blush Blush Blush Blush Blush Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Мамо Б, хубаво заглавие!
Как ме стресна с това
... на които им е ред, да ни зарадват с нови попълнения  Hug.

 ... Сега е ред на Джорджи, ...
Викам си, айде аз вярно, че не чета последно време, ама пак не разбрала и Джорджи, ще прережда Звезди!???
Звезди, тръпки ме полазиха като ти видях 20-те оставащи дни до прекрасния ден! Като си помисля, че вчера си говорихме, че си в средата Simple Smile
Имения ден, по разни смешни причини бе в градината. Малкия разбойник дивя и прави бели до насита. Доста кротко беше. В неделя продължихме обаче в един клуб с всички екстри басейни, пързалки и т.н
Калида, мъж ми трябва да отвори офис в Панама, така че по работа ще ходим.
Весела седмица на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия