Хотел Диаманти Созопол?

  • 2 707
  • 5


Привет момичЕта  Simple Smile

Имам нужда от ваШите мнения: някакви впечатления от това място в стария Созопол?

Интересува ме отноШение на персонал, чистота, работеЩи дуШове  Rolling Eyes и т. н.

Благодаря   bouquet

ПС: И да си кажа: не съм се прибирала 2 години у дома (България) и се оказва, чЕ този форум ми е като пътеводител...даже и за родния ми край  Hug

  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1


...Побутвам си само веднъж въпроса..току виж и някой сподели впечатления  Rolling Eyes чЕ досега чЕтох темата къде да не ходим по черноморието ни и ми се изправиха косите. Ама за този хотел само едно мнение видях (негативно.. Rolling Eyes)
Та ЩЕ помоля оЩе веднъж: добър избор ли е ако искам да прекарам 3 4 дни в Созопол?  Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 2
ДА! Спомените ми са от края на лято 2005, но бяхме много доволни. Той беше доста новичък тогава, но предполагам, че тъй като е семеен хотел няма да се е променил толкова. И е на хубаво място, макар и не до плажа...  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз мисля, че вече писах в другата тема - хубав е хотела, има добро ресторантче за закуска или обяд долу. Ние лично не бяхме в него, но нашите приятели, с които почивахме заедно бяха там и доста доволни - особено на горните етажи с прекрасна гледка към морето. Както писах и там - много зависи по кое време ще ходите в Созопол. Ако е през Юли или Август направо е ужасно....и все по-трудно за паркиране, коли , придивжване до края на стария град ( защото хотелчето е именно там) и така.........
Виж целия пост
# 4


оо, съвсем не очаквах, чЕ Ще има отговорили  Hug
Благодаря за мненията, момичЕта  Hug Heart Eyes  bouquet

Ами точно август се пада да бъдем, но за по малко от седмица...И аз се размислих за паркирането  newsm78
А иначе Ще бягаме от тълпата, ако изобЩо е възможно.

ОЩе веднъж благодаря, Асинка и Алекс  Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Ние бяхме за 1-ви май.Наистина морето е пред теб,има страхотен изглед от по-горните етажи.Стаите са чисти.За закуската малко се поизложиха,но сигурно още не бяха готови,нали е предсезонно .А и вечерта ни бяха заключили на вън и чакахме около 10-15 мин.пред вратата,добре че виното беше хубаво и това не ни развали настроението.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия