?за менструацията след раждане

  • 1 531
  • 34
Здравейте ,
изкам да ви попитам как беше при вас първата меструация след раждането - на мен ми дойде два месеца след раждаето , въпреки , че кърмя и днес ми е началото на трети ден а е доста обилна , такава никога до сега не съм имала . Колко време ви продължи ?
Виж целия пост
# 1
знам че продължава по дълго от нормалната и е по обилна,на още не ми е дошло ама май ще почука скоро на вратата Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Моята беше супер обилна, но за мое учудване, почти не ме болеше (докато преди това беше кошмар). Продължи ми около7-8 дена и спря от раз #Crazy Споко и аз кърмя Peace
Виж целия пост
# 3
и на мен ми дойде на 2 месец от раждането докато кърмих беше много обилна една вечер докато ставах за нощното хранене така потече по краката че оставих линии по пакета добре че нямаме килими Wink






-----------------------
Пиши на кирилица!
Виж целия пост
# 4
На мене ми дойде 5 месеца след раждането, абсолютно беzболеzнено, а като времетраене е както преди и не е по-обилно.
Виж целия пост
# 5
И моята беше супер обилна,но не ме болеше грам.
Виж целия пост
# 6
аз малко встрани от теата искам да попитам какво имат впредвид като казват,че жената като роди и се сменя кръвта? може би имат впредвид лохиите след раждане?
Виж целия пост
# 7
на мен ми дойде на 40 ден след раждането и след спирането на лохиите.Супер обилно беше както никога,следващите 3 пъти също и постешенно взе да се нормализира,но все още ми е по-обилно от преди .
аз малко встрани от теата искам да попитам какво имат впредвид като казват,че жената като роди и се сменя кръвта? може би имат впредвид лохиите след раждане?
Мисля че това е в преносен смисъл,и се има в предвид ,че жената е по-усвежена от хормоните и бремеността....
Виж целия пост
# 8
На мен ми дойде сега точно когато спрях да кърмя и ми е много обилно и безболезнено(също както е казала apv,преди ми беше направо кошмар,страшна болка беше).
Виж целия пост
# 9
Обилно и безболезнено, 9месеца и половина след раждането. Все още кърмя, идва ми редовно, без да е много обилно.
Виж целия пост
# 10
На мен ми дойде 2-3 дена след като ми спря изчистването на лохиите. Не си спомням да е било много силно.
Виж целия пост
# 11
На мен ми е втори ден (първа менструация след раждане - почти 2 месеца по-късно) и не мисля, че е по-обилна от друг път, но за сметка на това за пръв път в живота си се "радвам" на безболезнен цикъл Whistling
Виж целия пост
# 12
Моята около година беше много обилна и едва последния месец си беше както преди раждането,че даже и с ПМС/а така се надявах че съм се отървала/.
Виж целия пост
# 13
Дойде ми на 37-ми или и 8-ми ден след раждането - рано, но нормално било...Оттогава минаха 3 месеца и половина и на два пъти ми идва на една и съща дата, но менструацията ми не бе така обилна, както описват момичетата по-горе.Дори бих я нарекла оскъдна. Продължава по 6-7 дни - повече, отколкото преди да забременея и родя и сега се чувствам по-отпаднала в същия ден, отколкото преди.
Тези дни очаквах нов цикъл, но нещо се бави...И това било нормално(?)...
Виж целия пост
# 14
Аз сега чакам втората менструация и се моля да не е толкова обилна като първата. Знам, че ще има разлика от преди бременността, но чак пък толкова... Като се сетя преди - за 3 дни и готово, а сега към 7-8 дни и много обилна... Иначе ми дойде за пръв път към 50-тия ден, не кърмя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия