ВЪРНАХ СЕ !!!

  • 2 729
  • 43
Ето ме пак при вас... Както и си знаех, че няма да се стърпя. Моето момче скоро ще стане на два месеца, а мама вече оглежда рокличките в магазина. Simple Smile Възстанових се много бързо след раждането и мисля, че вече съм готова да мисля за второ бебе... Simple Smile
Не казвам, че веднага започваме да го правим. Ни мисля до края на годината да започнат опитите, като до тогава ще се опитам да разбера всичко за възможността да си имаме момиченце, ще си говоря с вас за бебе правенето и ще се опитвам да помагам с каквото мога... Simple Smile
Я да видим сега има ли някой тук който да ме помни и има ли такива като мен, които искат децата им да са с малка разлика! Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Леле Уишче, ти ме разби! Grinning Сладуранка! Ами има някакви таблици за половете, но доколко са верни... Нали не се съмняваш, че те помня Wink
Виж целия пост
# 2
И аз съм разбита  Simple Smile Поздравявам те за решението, доста смело, та ти вчера роди  Laughing
Щом сте го решили, пожелавам ти догодина една малка принцеса  Hug
Виж целия пост
# 3
Успех мила wish, дано успеете да си сътворите едно прекрасно момиченце... А колкото до малката разлика, въпреки трудностите, че гледаш две бебета мисля, че си заслужава. И аз много искам малка разлика, защото доста време поработихме за първото и сега се надявам скоро да се похваля, че годинките ми напредват, а трябва да се работи и за трето...

 Praynig Успех!!!
Виж целия пост
# 4
Хихи !  Laughing
Дано. Много ми се иска да връзвам панделки, да обувам пъстри чорапогащничета и лъскави обувчици...
Не че е лошо да си майка на юначе! Напротив! Страхотно е ама нека има разнообразие! Simple Smile
Лейче, радвам се, че ме помниш!  Heart Eyes

Виж целия пост
# 5
 Hug
Айде добре дошла, нищо, че аз не съм се върнала още Joy
Браво за ентусиазма!
Виж целия пост
# 6
Добре дошла! Честито записване за женския щъркел  Hug
Виж целия пост
# 7
Леле, Уиш, и аз съм разбита Rolling Eyes Добре дошла отново  bouquet Аз те помня, макар че ти мен едва ли, щото ти тъкмо беше забременяла като се осмелих да пиша и бях заек Embarassed, но пък е хубаво, че сме малко тези, които се задържахме толкова тук Wink Дано има повече момичета, които се връщат за втори сезон Hug
Виж целия пост
# 8
Браво,пожелавам ти го от сърце.
Аз пък съм от тези,които още не са родили,а вече си мислят за второ  Laughing
Виж целия пост
# 9
Ей на това му викам Изненада.  Радвам се за теб Уишче и за смелото ти решение. Hug
Виж целия пост
# 10
Браво, Уишче! Добре дошла отново! Това, което си решила е супер!  bouquet
Виж целия пост
# 11
Ехооооо, сладурано, много смела постъпка Grinning. Обаче - от опит - гаранция за панделките няма Naughty! Щот аз май пак до пишка го докарах Mr. Green...
Нацелувай юнака Heart Eyes и...Добре дошла  bouquet!
Виж целия пост
# 12
Добре дошла,Уишче!Радвам се на решението ти и ти желая да стане точно както го искате.  bouquet
Виж целия пост
# 13
Браво Уишче,много се радвам за теб и решението което си взела и дано да стане както ти го искаш и да дундуриш и още едно бебе-момиченце,приличащо на кукла.Успех и хиляди целувки! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 14
Здравей и от мен!

И аз се записвам при теб на опашката за момиченца smile3521 newsm17

Само че на мен ми трябваше мноооого време да се реша на втора стъпка! И все пак сега ужасно много съм се настроила за мома

Дано в най-скоро време осъществим мечтата си newsm10 smile3504

Успех и прегръдки от мен Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия