Рицарки на бялото кантарче - 16.04. - 22.04.

  • 23 244
  • 719
Прекрасна пролет е навън. Става топло, а от това следва какво - хвърляме дебелите дрехи и обличаме нещо по-прилепнало и по-секси. А подобно облекло изисква и стегнато и красиво тяло, носещо наслада за очите на околните и самочувствие в нашите собствени.
Кой каквото ял - ял. Кой колкото задържал - задържал.
Време е за затягане на Рицарските редици.
Как ще стане това?
Лесно.
Ако имаме силно желание.
Ако имаме вяра в собствените си възможности за справяне с проблема.
Ако имаме пълната Рицарска подкрепа.
И ако всичко е в главата!


Ето и нашите помощници:











Защото после ни очакват плажът, морето и сините вълни. И ние ще ги срещнем така:



Е, някой хора де... Wink  Другите ще ви се възхищаваме искрено и ще очакваме с нетърпение мига, в който отново ще се присъединим с пълна сила към Ордена.


Старата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=180621.0;topicseen

Виж целия пост
# 1
Пу първа- тъкмо те издирвах  Hug
Виж целия пост
# 2
Пу, втора, а може и не... щото с Мимито си имаме разговор, та докато се изприказвам ...

Миме, в ефект може и скоро да ме стигнеш, щото яко бъхтиш с фитнеса, а при мен е мижава работата. Е, не съвсем дотук, но скоро ми се очертава (ох, дай Боже да е по - скоро  baby_neutral ) да ми намалее драстично... За любознателните - каквото искате мислете, ама няма да познаете, каква ще да е причината. Като му дойде времето, обещавам да рекА.  Hug


Мариетке, бравос за темичката и стиска на палчетата за ремонта...  Hug


Виж целия пост
# 3
Ассе, какво"Бравос" - тя пак старата Embarassed...
Виж целия пост
# 4
Старата, новата - има си ново въведение и приканване.
Значи е нова
аз га бях 28 размер да знаете...................
Виж целия пост
# 5
Айде, честита нова тема. Само успехи през тая седмица за всички. Кой с килата, кой с ремонта, кой с другото дето после ще разбереме    bouquet
Виж целия пост
# 6
Темата си е нова, затова приемай бравоса Simple Smile

Та, по повод размазващия кеф от числото 28.

Изтъпанчва ми се един младеж в магазина, уж да ми помага при избора. Викам - вади 28. Той - ами, аз, туй-онуй... не знам дали ще ви стане... Еееее, убих го  #2gunfire   Викам му - вади сантиметъра (мразя да пробвам по магазините, а и щурчето с мен - няма оправия)... Търча младежа, идва и ми вика - снатиметър нямаме, намерих рулетка. Давай, викам - упс, талийката на панталона 70, а пък аз съм с 65-66. Ха, ще ми разправя той, че нямало да ми става. Дотук добре. Плащам, тръгвам си... и докато вървя си представям оная ти ми талийка на панталона... Като го разглеждах верно малка ми се видя и като ме загриза едно съмнение - ами, ако не става?  Rolling Eyes   Кофти. Той ми рече, че можела съм да ги върна и да сменя с по - голям (моля ви се) номер...
Вкъщи проба. Е, станааааааа, че на едното даже по бедърите и хлабинка имаше...

Нема де да се оплача, затова тук - ще ме прощавате, ама съм си самотна малко в тая работа. Та, за какво става дума. Значи, ханшът намаля и то доста. И като се очертаха едни мазнинки в подханшието - стомната се смъкна един - два етажа по - долу. Ще взема да замеря, че май си има чувствителна разлика. Сега съм в чуденка голяма какво да правя с бедрата - по цялата им пуста обиколка. И пак трябва да мятам дълги дрешки връхни, че таз чупка никак не ми се нрави. Ами това е. Идеи приемам всякакви Simple Smile
Виж целия пост
# 7
не знам
аз крака винаги съм имала по - слаби от останалото
този твоя проблем обаче си докарах с корема
като заслабнах и няма какво да ми държи онази подкоремна гънка и тя са виси и люлее и потриса
гнас

Но да се видиш в новите стари мерки е божестевно
Виж целия пост
# 8

     50 минути - 5 километра на пътечка
     30 минути разходка с кучка
     колело до пазар и обратно

     Смятам , че отървах боя . Wink

     И вода пия на всичкото отгоре  Laughing
Виж целия пост
# 9
Цитат
Смятам , че отървах боя .
размина ти се днеска  Twisted Evil  Hug
Виж целия пост
# 10
Честита нова и от мен, хиляди благодарности и целувки на Маритка Heart Eyes
...обядвам в момента 150 гр. печено пуешко и около 1,5 вода  Hug
Виж целия пост
# 11
Цитат
Смятам , че отървах боя .
размина ти се днеска  Twisted Evil  Hug
Joy
Асса, доколкото рзбирам, нещо в краката не си харесваш.
Ако е така, полите по-добре прикриват (аз нямам нито един панталон, и пак никой не съм заблудила де). Май си по спортно-елегантния стил, има и спортни поли. Покажи си кръстчето, харесвам дълги поли с дълбоки цепки.
Най-вероятно, когато отслабна (утре), ще имам подобен проблем. Никога не съм си харесвала краката, но с поли мога да докарам вид.
Ти май имаше предвид не съвет за дрехи, ама аз там не съм веща. Laughing
Виж целия пост
# 12
Таня, аз поли не искам и не мога да нося.
Позволявам си само през лятото и то в домашна обстановка, а това - уви, никак не ми се случва често Simple Smile
Така привикнах към панталони, че вече ми е някак некомфортно с пола.
и, да, с дрехите ще я вържа някак, ама щеше да ми е по - лесно да го сторя, ако нямах този проблем. И отде дойде не знам.  newsm78  Сигурно от фитнеса - изчистих задника, а за следващия пласт не се справих. Simple Smile И генът си казва думата.

Миме, аз търбуха съм го оставила - кажи-речи се отказах да водя борба с него, щото загубена кауза ми изглежда. Ако рече някой ден сам да се прибере ще се радвам. Но засега не го тормозя.

Айя, напълно оптимистично (отговарящо на моята и твоята природа) ще ти река - денят тепърва предстои, никога не е късно да си изпросиш боя пак. Обаче, пак така оптимистично ти казвам - умната, щото на подобна просия не устоявам ... бой, бой и ... до следващия път да се помни. Всъщност - едно голямо браво за теб. Засега не ми свети да поспортувам поне мъничко днес, а ръцете ме посърбяват за нещо такова. Заредих се с въглени и сега напират да ги изхарчотя.
Виж целия пост
# 13
     Аз пък съм се заредила с много зелена салата / Мимето да не чете  Laughing/ и 60 гр луканка.

     И трудно ще стана за бой до довечера  , че като поспортувам още от сутринта, лесно не се прежалвам да се отпусна с храната. Свиди ми труда.  Mr. Green

    Хъфи , ти сега не ми вади душата , че имам пришки на ходилата  Laughing
Виж целия пост
# 14
Охххх, Гея несериозната е тук Embarassed
Вече съвсем сериозно ще отслабвам. И коремни даже правя. Дайте ми кураж, мацки, щото нямам воля,а и депресия ме е налегнала Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия