За пресотерапията да попитам...

  • 16 241
  • 8
Здравейте красиви момичета. Да ви попитам някоя от вас ходила ли е на пресотерапия? Ходя от 3 дни, ама тази от салона ме агитира, че поне 40 процедури трябва да направа с 10 дни почивка по средата и почти по 6-7-8 сантиметра ще сваля. Hug Ама понеже както 100 пъти съм писала, че нямам доверие на тези машинки много много, пак се съмнявам дали наистина има такъв ефект.  Ако няма не си заслужава и толкова време да губя /една процедура е 50 минути/ пък и пари на вятъра да давам.  Peace   
Виж целия пост
# 1
момичета никой ли не я е ползвал тая преса? Sad
Виж целия пост
# 2
Аз гледам винаги като съм си в БГ да направя по един курс дермосоник. Този път обаче апаратът беше на профилактика и се метнах на пресотерапията. Честно казано не смятам, че има същия антицелулитен и отслабващ ефект, обаче пък ми се отрази доста добре на вените на краката, а също и на тонуса, от тази гледна точка съм доволна. Иначе - по-добре дермосоник, масажи, мезотерапия, LPG и т.н. за отслабване и целулит  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз гледам винаги като съм си в БГ да направя по един курс дермосоник. Този път обаче апаратът беше на профилактика и се метнах на пресотерапията. Честно казано не смятам, че има същия антицелулитен и отслабващ ефект, обаче пък ми се отрази доста добре на вените на краката, а също и на тонуса, от тази гледна точка съм доволна. Иначе - по-добре дермосоник, масажи, мезотерапия, LPG и т.н. за отслабване и целулит  Peace
мерси  Peace
Виж целия пост
# 4
момичета никой ли не я е ползвал тая преса? Sad

Разкажи как е, може и да започнеме да я позлваме  Hug

Цветке мило, колко парички ти е това удоволствие за 1 процедура?  newsm78
Виж целия пост
# 5
Пресотера& … 87;ия

Ако трябва да оприлича процедурата на нещо, то е все едно ти мерят кръвното налягане - омотан си обаче от пръстите на краката до кръста. Изпълването с въздух на тези хм... ленти започва отдолу нагоре (пълнене и после изпускане на въздуха около 50 мин - 1 час), притискайки и по този начин масажирайки краката, дупето и корема.  Много е приятно, аз даже си подремвах  Embarassed, да не говорим, че един ден бях с жестоко главоболие, което се изпари след процедурата.
Обаче за намаляване на целулита мисля, че има по-ефикасни методи. В салона, в който ходя, процедурата се предлага като ''бодирепинг'' срещу 25 лева, но то си е пак пресотерапия, само дето те намазват с антицелулитен гел и те увиват в домакинско фолио преди това  Laughing
Виж целия пост
# 6
Пресотера& … 87;ия

Ако трябва да оприлича процедурата на нещо, то е все едно ти мерят кръвното налягане - омотан си обаче от пръстите на краката до кръста. Изпълването с въздух на тези хм... ленти започва отдолу нагоре (пълнене и после изпускане на въздуха около 50 мин - 1 час), притискайки и по този начин масажирайки краката, дупето и корема.  Много е приятно, аз даже си подремвах  Embarassed, да не говорим, че един ден бях с жестоко главоболие, което се изпари след процедурата.
Обаче за намаляване на целулита мисля, че има по-ефикасни методи. В салона, в който ходя, процедурата се предлага като ''бодирепинг'' срещу 25 лева, но то си е пак пресотерапия, само дето те намазват с антицелулитен гел и те увиват в домакинско фолио преди това  Laughing
Е да точно това е! Ама чувам от различни хора, че не само антицелулитен ефект имало, ами и отслабващ...А процедурата е 10 лв. Правят се минимум 10. Ама Миранди, чакай мила да видя има ли смисъл да ходиш!
Виж целия пост
# 7
Здравейте,
Лекар ми е казвал че пресотерапията е вредна. Това постоянно свване и отпускан на кръвоносните съдове не било никак полезно. Все едно да ти пристягат ръката с апарат за кръвно, но тук са целите крака. Аз съм най-доволна от антицелултни масажи, вибросауна, маски с водорасли и тангентор. Ходих в един център и за 10 дена целулита ми почти изчезна, а обиколките ми намляха с няколко см Simple Smile. Ако някой проявява интерес ето: www.spastudiosabina.com
Виж целия пост
# 8
Здравеите,
Здравейте,
Лекар ми е казвал че пресотерапията е вредна. Това постоянно свване и отпускан на кръвоносните съдове не било никак полезно. Все едно да ти пристягат ръката с апарат за кръвно, но тук са целите крака. Аз съм най-доволна от антицелултни масажи, вибросауна, маски с водорасли и тангентор. Ходих в един център и за 10 дена целулита ми почти изчезна, а обиколките ми намляха с няколко см Simple Smile. Ако някой проявява интерес ето: www.spastudiosabina.com
Искам да ви кажа само, че не на всеки му е нужна такава процедура а само на хората които имат проблеми с оттоци и задържане на течности - така ми казаха поне в един център кадето ходих на консултация- другите няма как да отслабнат или да им повлиае пресотерапията.
И още нещто от мен - в целият сайт чета само реклама на център Сабина - и ако ми кажете, че тука няма хора работещи там, които си правят реклама................. мисля че е некоректно спрямо потребителите а и в София знам поне 6-7 салона които са по добри като обслужване и цени, така че карайте по- спокойно моля. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия