Бронхит

  • 1 292
  • 5
Сина ми кашля от две седмици,направих му изследване на гърлен секрет и се указа отрицателен.На слушалка нищо не се чува.Реших да поискам кръвна картина и тя показа ,че има повишено ниво на левкоцитите и личната ни даде диагноза бронхит.Възможно ли е бронхита да не се чува на слушалка?Други симптоми освен кашлицата нямаме,а и малко хърка като спи,докторката каза че е от задна хрема.Изписа ни Вентолин,Клацид и Флудитек.
Виж целия пост
# 1
При нас бронхита винаги са го откривали със слушалка-боледували сме много пъти.има вероятност да нямате бронхит-може да го провериш при друг лекар,но ако си почнала антибиотика-няма смисъл.пък и щом е повишено нивото на левкоцитите значи има някакъв възпалителен процес най-вероятно
Виж целия пост
# 2
Бронхита се открива със слушалка а и протича с температура.Не е лошо да се консултираш с пневмофизиатрик.Желая ви скорошно оздравяване.
Виж целия пост
# 3
Цитат
Бронхита се открива със слушалка а и протича с температура.
може би е до дете,но всички бронхити и пневмонии сме карали без температура,така че не е задължително...
Виж целия пост
# 4
консултирай се със специалист
Виж целия пост
# 5
и аз съм чувала за такива бронхити!Моята голямата така беше когато беше на 3 години и беше с кашлица почти 2 месеца изпи 3 вида антибиотик и няма минаване , изследвания безброй и накрая се оказа алергия ! Така че направи и една консултация и с алерголог!
Бързо оздравяване  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия