жълтък или месо първо?

  • 5 406
  • 47
Здравейте, скоро смятам да захраня малката с гултен и след това да въведа месото. Но се питам дали трябва първо да е яла жълтък?
Виж целия пост
# 1
Не.

Аз например първо дадох гглутен, после месо и жълтък чак на 1 г. и 7м..

Нали знаеш, че глутенът е за по-големи деца, най-добре след 10-ти месец?
Виж целия пост
# 2
Първо дадох месо- на навършени 7 месеца, а жълтък след годинка. Моето мнение също е, че е рано за глутен.
Виж целия пост
# 3
Аз започнах с месото,а жълтъка след годинката.
Виж целия пост
# 4
не е нужно да бързаш със жълтъка предизвиква алергии Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Аз въведах първо жълтъка, после глутена и накрая месото.
Но сега не бих постъпила така, независимо, че не сме имали проблеми с никаква храна.
Ако имам второ дете жълтък бих въвела примерно на 10-11 месеца, дори и след годинката.

Виж целия пост
# 6
Аз дадох жълтък на 6 месеца, а месо на 7. Глутена след това го въведох.
Виж целия пост
# 7
Месото е първо и то доста преди жълтъка. Няма връзка между глутена и месото. Аз дадох месо доста преди глутена. Такива са препоръките на педиатрите тук.
Виж целия пост
# 8
Не съм решила още кое кога ще давам,но ми се вижда безумно да се дава жълтък чааааааак след една годинка Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
Не съм решила още кое кога ще давам,но ми се вижда безумно да се дава жълтък чааааааак след една годинка Crossing Arms

На мен пък ми се вижда безумно въвеждането му на 4 месеца  Peace

До сега не съм виждала дете, което да има проблеми, защото му е въведен след 1 г., но пък познавам много, които са с алергии, заради въведането му преди това.
Виж целия пост
# 10
Аз си мислех да въведа гултена с каша, защото джипито настоява да давам вече попара.  А не знам да има безгултенови сухари.
Виж целия пост
# 11
Първо месо. Жълтък дадох за първи път на 10 месеца, а го препоръчват след 1 год.
Виж целия пост
# 12
Жълтъкът освен "злосторник", който носи само алергии е и пълен с полезни за детето съставки. Аз смятам да въведа месо на 7 мес. и жълтък на около 7,5-8.
Виж целия пост
# 13
След 8-ми месец глутен, рано ви е.
Месо също след 8-ми.
Жълтък - след годинка.
Имай още малко търпение, скоро всичко ще яде.

Виж целия пост
# 14
Дадох първо месо. Жълтък още не съм, с глутена смятам да започна след 8-я месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия