Зъбен имплант?

  • 1 191
  • 5
Привет на всички!

Някоя от вас има ли идея колко приблизително струва един зъбен имплант? Счупи ми се преди няколко дни един от кътниците. Гадно ми е, на 25 години май не е много нормално, но аз съм си виновна с немарливостта си /преди две години се отчупи част от зъба и от страх...така и не отидох  Cry/

Ще бъда благодарна на всяко едно ваше мнение и препоръка!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Потърси д-р Христо Христов, кабинетът му е на ул. Постоянство в ж.к. Гео Милев, той е имплантолог, и съм чувала добри отзиви за него. А сигурно ли си, че се налага този проблем да се лекува точно с този метод?
Виж целия пост
# 2
Мерси, мацка! Hug

Не, засега събирам само мнения. Но и не мога да стоя много време с тази зейнала дупка в устата.  ooooh!

Другият вариант май е мост, ама знам ли... newsm78

Виж целия пост
# 3
Другият вариянт е,
да си направиш мост,като ти се изпилят ,
съседните два зъба...
Ако са здрави,наистина е неприятно и те да се обли4ат в коронки...
Един керами4ен мост,ще ти излезе по-евтино от един имплантат.
Според мен има и други варианти...
Понеже съм зъботехник и от опит,
мога да ти каже,4е съм правила керами4на коронка,на изваден зъб,а на
съседните зъби,не се слагат коронки,а само лети вставки,като бели пломби4ки,които са отляти
с металната основа на керами4ната коронка... Crazy
Едва ли ме разбра,но има вариянти,да не ти се пилят здравите зъби или
да се изпили,само единият...
Разбира се,това се прави само по преценка
и по заклю4ение,на компетентен зъболекър.
За имплантатите знам,4е ти правят доста изследвания
и се подписва документ,
защото може да се окаже несъвместимост на 4уждото тяло,към твоят организъм,но немога да го твърдя това на 100%...
Консултацията със зъболекър,ще ти е най-отполза - те си знаят работата...
Виж целия пост
# 4
няма ли възможност да се изгради зъбче.аз имам такъв проблем със един кътник но ми поставиха щифт във канала и от там ми го изградиха.
Виж целия пост
# 5
Има повече от един вариант: може да се изгради с щифт, може да се направи корона, може и мост с/частично пилене на съседните зъби. Препоръчвам ти моят зъболекър, много е добър а е и се разтапяш в ръцете му - много леко и безболезнено работи - д-р Павлов 9719909 на Гео Милев №3
Работи много естетично, на мен ми оправи фронта /предните зъби/ и в момента съм movie star Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия