Кога за пръв път дадохте на детето да сму4е/гризе кокал4е?

  • 1 631
  • 44
Много ми е любопитно,кога за пръв път дадохте на детето да сму4е/гризе кокал4е?
Малкия ми син  /на по4ти 2 месеца/ ме гледа много странно като гризкам кокал4ета ... и ми стана интересно...
Големия ми син на 6 месеца сам си ги крадеше от масата...?
Виж целия пост
# 1
Никога не съм му давала кокали Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
И аз не съм и давала на щерката, щот съм вегетарианка! Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
От когато започна да яде месо- 9-ти месец.
Виж целия пост
# 4
моята яде месо отдавна, но кокали не смятам да й давам...
Виж целия пост
# 5
Е, ти ме уби на място, честна дума! #Crazy
Въпроси от сорта 'кога дадохте шоколад, солети, чипс и т.н.?' ми се струват странни, но чак пък кокали... Rolling Eyes Ами не съм и давала кокали, не смятам и някога да и давам. Аз самата не ям кокали, как ще дам на детето си. То да не е куче. Shocked
Виж целия пост
# 6
 ShockedКокал и сега не бих посмяла да му дам.Ако е с мръвка да, но изяде ли я му взимам кокала.Не са никак безопасни, не си прави експерименти Naughty
Виж целия пост
# 7
Е, ти ме уби на място, честна дума! #Crazy
Въпроси от сорта 'кога дадохте шоколад, солети, чипс и т.н.?' ми се струват странни, но чак пък кокали... Rolling Eyes Ами не съм и давала кокали, не смятам и някога да и давам. Аз самата не ям кокали, как ще дам на детето си. То да не е куче. Shocked
Naughty
Виж целия пост
# 8
Все още не съм му давала, а и не мисля скоро да му давам. Ще се задави /и задуши/ като едното нищо.  Naughty
Виж целия пост
# 9
Що за въпрос..извини ме за реакцията ама... #Crazy hahaha
Виж целия пост
# 10
 Shocked Никога не съм давала кокали и даже за първи път чувам.
Виж целия пост
# 11
Не съм си и помисляла че мога да и предложа такава"храна".
Виж целия пост
# 12
На скоро дадох на Злати /2г6м/ кокал с малко месо. Големи мераци имаше и накрая се примирих. Но след като изяде месото му взех кокала.
Виж целия пост
# 13
Никога не съм му давала кокали Rolling Eyes
  Peace
Виж целия пост
# 14
Е, ти ме уби на място, честна дума! #Crazy
Въпроси от сорта 'кога дадохте шоколад, солети, чипс и т.н.?' ми се струват странни, но чак пък кокали... Rolling Eyes Ами не съм и давала кокали, не смятам и някога да и давам. Аз самата не ям кокали, как ще дам на детето си. То да не е куче. Shocked
Naughty
Странен въпрос?! newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия