До майките в Студентски град

  • 677
  • 8
Имам питанка: ако прекъсна по майчинство , мога ли да си запазя правото на общежитие?И ако да, докога?
Виж целия пост
# 1
хайде, майчета, важно е ...
 Praynig
Виж целия пост
# 2
ако си студентка или докторантка, редовно обучение - имаш право на общежитие, но за сигурност попитай във вашата комисия по настаняванията. При нас в УАСГ си запазваш общежитието Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Имаш право, Летка!

Както са ти писали, ако си студент или докторант. Допълнителната подробност е, че заплащаш държавната дотация и наемът ти става по-висок, което е малко глупаво, имайки предвид великата държавна политика за насърчаване на раждането Wink , но това е положението.
Аз вече прекъснах.
Ти в кой блок си между другото? Ние сме в 57. Родили ли се вече твоето бебче? Ще е хубаво като се затопли да бутаме колички заедно и да пием кафенце food010
Виж целия пост
# 4
Здравейте, майчета в Студентски град,

Как се справяте да гледате бебковците в общежитията. Трудно ли е в една стая? Ние се чудим дали да се местим в гарсониера или да си останем в сегашната стая, че ни е много уютна...И да ви питам още нещо - препоръчайте педиатър в района!

Поздрави
Виж целия пост
# 5
Svetly, препоръчвам ти да си смените стаята с гарсониера, много по-удобно ще ви е, в една стая ще ви е малко трудно, гарсониерата също може да си я направите хубава,ние направихме един козметичен ремонт и ни е много добре:)

благодаря ви за отговорите,с малко повече настояване се оправихме Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 6
забравих за педиатъра-Д-р Елена Иванова от "САНА", намира се до студ поликлиника, отдясно,само че има доста пациенти, дано да ви вземе(по препоръки на майчета от форума се записахме при нея)
Виж целия пост
# 7
Цитат на: Svetly
Здравейте, майчета в Студентски град,

Как се справяте да гледате бебковците в общежитията. Трудно ли е в една стая? Ние се чудим дали да се местим в гарсониера или да си останем в сегашната стая, че ни е много уютна...И да ви питам още нещо - препоръчайте педиатър в района!

Поздрави

И аз ти препоръчвам Иванова.Ние сме при нея.На четни дати е следобят, на нечетни сутрин.Но наистина има много пациенти и трябва да отидеш и да говориш с нея.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви за препоръките, и аз съм чувала хубави неща за д-р Иванова, а и май всички само нея ми препоръчват. Ще се опитам да се запишем там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия