Знае всичко за Вас и все пак Ви обича!

  • 2 117
  • 59
Кой т'ва? Има ли такива хора/случаи?
Виж целия пост
# 1
Майка ми.
Виж целия пост
# 2
Изтрил ти се е постингът - би ли добавила всичко отново защото това, което е останало от него не е кой знае колко обстойно.
Виж целия пост
# 3
Майка ми със сигурност,може би и мъжа ми щом е още с мен Simple Smile
Виж целия пост
# 4

За мама е ясно, бре! Друг да се е излъгал или ти самата?
Виж целия пост
# 5
Изтрил ти се е постингът - би ли добавила всичко отново защото това, което е останало от него не е кой знае колко обстойно.

Аз, например съм твърде толерантна към някои несъвършенства на ценностната с-ма у някои хора от обкръжението ми.... Наивна ли съм? Глупава ли съм?
Виж целия пост
# 6

хабе, ясно било, знаЙш ли кви майки има  Crossing Arms

и аз на прима виста - майка ми (мъжО бяга по тъча отвреме навреме Rolling Eyes)

и още - незнам колко знаят всичко за мен, но двете ми деца (всяко според възрастта си) ме обичат горещо, безрезервно и на 100% Peace
Виж целия пост
# 7
майка ми ,баща ми, сестра ми, най-добрата ми приятелка, мъжО  Peace не мога да кажа,обаче кои е на първо, второ място и т.н. всички са равни  Peace Определено ме хвърлихте в размисъл обаче  newsm78 защото сме много сплотена рода и всичко се знае  Mr. Green и всички много се обичат  Heart Eyes та от тази гледна точка, има още доста хора  Crossing Arms
Виж целия пост
# 8
майка ми ,баща ми, сестра ми, най-добрата ми приятелка, мъжО  Peace не мога да кажа,обаче кои е на първо, второ място и т.н. всички са равни  Peace Определено ме хвърлихте в размисъл обаче  newsm78 защото сме много сплотена рода и всичко се знае  Mr. Green и всички много се обичат  Heart Eyes та от тази гледна точка, има още доста хора  Crossing Arms

Ти и най- добрата ти приятелка  Heart Eyes /ако става дума наистина за всичко/!
Виж целия пост
# 9
Единствено родителите обичат безрезервно.
Виж целия пост
# 10
Няма такъв.
Виж целия пост
# 11
Любимият ми мъж знае всичко за мен и все пак ме обича от цели 19 години, 15 от които като съпруг. Heart Eyes
Виж целия пост
# 12

...който да знае всичко за теб ли?  newsm78
Виж целия пост
# 13
Да има такъв човек ,който знае всичко за мен , човек ,който нараних и въпреки това ме обича  Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
Знае, да.
Съжалявам за което обаче, защото има моменти в които ми натяква някои неща, които дори не са пряко свързани с него.
Като голяма грешка от моя страна отчитам факта да си казвам всичко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия