Някой ползвал ли е вече новия GLISS с възстановяващи масла?

  • 11 223
  • 143
Моят Елсев е на привършване, а преди бях много доволна от Gliss за цялостно възстановяване, та се чудя дали е добър и новия.
От Елсев съм страшно доволна, но искам да сменя малко шампоана(чувала съм, че трябва да се сменят през месец, а аз откарах 6 с този).
Така че , момичета, моля, споделете опит
Виж целия пост
# 1
Записвам се! И мен ме интересува!  Peace
Виж целия пост
# 2
Не  съм ползвала ,но ще ми бъде интересно да следя отзиви. Peace
Виж целия пост
# 3
Записвам се! И мен ме интересува!  Peace
Виж целия пост
# 4
Вчера докато гледах рекламата и ми стана любопитно дали наистина възстановява увредената от 3 г! коса. Не че имам проблем с нея, но нищо не пречи да го имам предвид.
Виж целия пост
# 5
Купих си маската и още довечера ще я пробвам.
Утре ще споделя  Wink
 Така вкусно мирише, че ми се прииска да я опитам и на вкус  Embarassed
Виж целия пост
# 6
От седмица ползвам шампоана и балсама и ми харесва как изглежда косата ми - по мека е от обикновено, разресва се лесно и ухае прекрасно.  newsm44  Доволна съм от резултата. Моята коса е много дълга и е с руси кичури, които я изтощават допълнително.
Виж целия пост
# 7
Здравейте Simple Smile
Аз ползвам този шампоан от близо 2 седмици и съм много доволна - прави ми косата по-плътна сякаш, има и доста блясък, лесно се разресва и не се омазнява бързо Wink
Доре влияе на моята коса поне Wink Wink
Виж целия пост
# 8
Готово-реших
ще го пробвам
мерси  момичета   Hug   bouquet
Виж целия пост
# 9
после ще мина да си взема нещо от серията и ще споделя резултата.
въпреки че от 1 измиване едва ли ще е голям
Виж целия пост
# 10
аз също ще го пробвам  Wink
Виж целия пост
# 11
Вчера си го купих,довечера ще го почвам да видя и аз да изкажа мнение.
Виж целия пост
# 12
Снощи изпробвах маската. Мирише божествено.
Иначе след първо ползване не мога да кажа, кой знае какво. Мека е косата, но ако трябва да съм искрена от всички маски, които съм ползвала ми става мека. Действително атомата е много приятен и траен. Мисля, че и от самата маска ще има ефект при продължителна употреба.
Виж целия пост
# 13
да направо е страхотна!!!
Виж целия пост
# 14
Моля за снимка на продукта, не съм в Бг, а тук има такова разнообразие, че чак се дразня от препълнените рафтове.
Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия