сънят по време на бременност

  • 1 206
  • 29
аз съм в 6м.и все още спа по корем.лошо ли е това? newsm03
Виж целия пост
# 1
не ми се струва добра идея.  newsm78 аз спя само на една страна. не ми е удобно, но като се обърна по гръб бебето се бунтува и аз послушно лягам настрани. не съм си и помисляла да спя по корем от както разбрах, че съм бременна . вярно, че бебето е защитено до известна степен, но вече е големичко и не ум е толкова широко , колкото в началото на бременността - тогав знам, че не е толкова страшно, ако спиш по корем
Виж целия пост
# 2
Мисля, че не е много добре да спиш по корем, но скоро време ми се срува, че няма и да ти е удобно.
Виж целия пост
# 3
Аз за сега спя по корем, но няма да е за дълго.
Виж целия пост
# 4
Не знам дали е лошо, но със сигурност знам какво е да не можеш вече да заспиваш така- въртя се в леглото дълго време докато заспя и не мога да легна по корем, защото се притеснявах за бебето. 
Виж целия пост
# 5
До колкото знам не е опасно, щом ти е удобно. На мен лично ми е некомфортно така, а и вътрешното усещане, че мога да направя нещо на бебо ме спира, макар че това беше любимата ми поза за сън. Сега спя на една страна или по гръб и немога да кажа че ми е много удобно, особено когато на бебо не му харесва и започва да ме рита ожесточено Simple Smile
Но няма начин....ще се жертваш и ти...   Peace
Виж целия пост
# 6
аз съм в 6м.и все още спа по корем.лошо ли е това? newsm03
Спи,както ти е удобно.Към края на бременността и да искаш няма да можеш да спиш по корем Peace
Виж целия пост
# 7
На мен пък ми е най-удобно по гръб, но като остана така дълго време и ми става някак дискомфортно, не мога да определя защо.
Доколкото знам е най-добре да се спи настрани, но не може да се издържи така цяла нощ Confused
Виж целия пост
# 8
Няма никакъв проблем да спиш по корем щом ти е удобно.
Виж целия пост
# 9
В края на бременността си мечтаех са спя,дори да си легна само,по корем.
Не помня кога точно спрях спането в тази поза,но помня защо-беше ми неудобно вече.
Ако не спиш само и единствено по корем,не мисля,че е проблем.
Виж целия пост
# 10
Щом ти е удобно, не виждам защо да не спиш по корем.
Виж целия пост
# 11
На мен пък ми е най-удобно по гръб, но като остана така дълго време и ми става някак дискомфортно, не мога да определя защо.
Доколкото знам е най-добре да се спи настрани, но не може да се издържи така цяла нощ Confused
по гръб като легнеш и се притискат някакви главни кръвоносни съдове - намалява се достъпа на кислород до бебето, а ти може да се почувсташ зле /нарушава ти се в някаква степен кръвооблъщението/. въпреки това, явно при всеки е различно - някои казват, че бебето се успокоява едва, когато легнат по гръб.
Виж целия пост
# 12
аз съм в 6м.и все още спа по корем.лошо ли е това? newsm03
Спи,както ти е удобно.Към края на бременността и да искаш няма да можеш да спиш по корем Peace
smile3521
Виж целия пост
# 13
Мисля, че не е много добре да спиш по корем, но скоро време ми се срува, че няма и да ти е удобно.
На мен пък ми е най-удобно по гръб, но като остана така дълго време и ми става някак дискомфортно, не мога да определя защо.
Доколкото знам е най-добре да се спи настрани, но не може да се издържи така цяла нощ Confused
по гръб като легнеш и се притискат някакви главни кръвоносни съдове - намалява се достъпа на кислород до бебето, а ти може да се почувсташ зле /нарушава ти се в някаква степен кръвооблъщението/. въпреки това, явно при всеки е различно - някои казват, че бебето се успокоява едва, когато легнат по гръб.
В напреднала бременост ми беше удобно да спя само по гръб. А и на една от страните получавах болки. Нямаше никакви проблеми с мен и бебчо. Наистина при всяка е различно.
Виж целия пост
# 14
Не мисля,че е добре за бебето Naughty,най-добре е да спиш на лявата страна,така достига най-много кислород до плода
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия