Доволни ли сте от Клоран?

  • 1 319
  • 6
Подариха ми ампули против косопад на Клоран и шампоан и балсам с хинин. Не съм ползвала тази марка досега. А същевременно съм мнага скептична към неизпробваните от мен продукти за коса, тъй като от повечето косата ми пада, без значение дали са против косопад или не. Освен това навремето една приятелка беше получила жестока алергия към Клоран...
Какви са вашите отзиви? Да рискувам ли да си ползвам подаръка?
Виж целия пост
# 1
Аз преди доста години си бях взела шампоана на Клоран с хинин и останах много доволна. Алергии и нежелани реакции не съм получила от него. При всеки е индивидуално, няма как да разбереш, без да пробваш. Peace
Виж целия пост
# 2
трябва да го пробваш! няма как да разбереш...
аз преди години използвах шампоана с хинин и не останах очарована....омазняваше ми косата и я слепваше   Confused ,но при всеки е индивидуално!!!
Виж целия пост
# 3
О,да,доволна съм.Не съм ползвала точно продуктите,които ти искаш да изпробваш,но съм доволна от всичко тяхно,което съм си купувала.
Виж целия пост
# 4
 Peace От две години използвам само шампоани на Клоран! В момента имам енергиен, предназначен за ежедневна употреба.
Виж целия пост
# 5
Не съм доволна от шампоаните на Клоран!Ползвала съм за мазна коса  и щампоан с мирта.Въобще не съм очарована! Mr. Green Друго от Клоран не съм ползвала.
Виж целия пост
# 6
Ползвала съм шампоан и мляко за тяло. Доволна съм  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия