Колко често водите децата си на Макдонълдс?

  • 7 555
  • 219
Дъщеря ми като види сандвича от детското меню и се разтреперва докато не й го дам.Не обръща внимание на играчката, за разлика от шоколадовото яйце,където гледа да изчовърка играчката,а захвърля шоколада Mr. Green Та колкото и да знам,че е вредно да се ядат тези храни един път седмично я водя на Макдонълдс,за да видя щастливата й физиономия.
Вие откога почнахте да водите детето си на Макдонълдс и колко често?
Виж целия пост
# 1
Водила съм я 2-3 пъти само,когато излизаме с приятели и техните деца.По своя инициатива не бих я завела-не заради нездравословното меню,просто Макдонълдс-ите са ми много меприятни места.
Виж целия пост
# 2
Най-много веднъж месечно, при това яде само от картофките, виж за Кола-та се разтреперва винаги и не само в МакДонълдс.
Виж целия пост
# 3
Започнахме да водим Виктория, когато можехме да си го позволим - студентско бебе, какво да правиш Wink
На Габриела първото й ходене в МакДоналдс беше някъде към четвъртия-петия месец. Естествено, нищо не опита, но докато ми лежеше по корем на коленете, направи локвичка от лиги на пода hahaha

Когато сме на път, спираме да ядем основно в Хепи или в МакДоналдс. Иначе веднъж седмично се случва да ядем там - обикновено в неделя на обяд. Досега не ни е навредило, само леееекинко ни е омръзнало.
Виж целия пост
# 4
Мойта кола не признава,но като види сандвича милата Crazy
Виж целия пост
# 5
Мойта кола не признава,но като види сандвича милата Crazy

Моята е същата с кашкавалките по баничарниците.Направих грешката веднъж да и купя и от тогава насам види ли закусвалня,наддава вой за кашкавалка ooooh!
Виж целия пост
# 6
Ходим много рядко, само инцидентно, ако примерно сме някъде на път и много бързаме или ако от МакДонълдс й пратят някое купонче-подарък за детско меню, тогава пак не отказваме, дето се казва- шамар да е, ама на аванта да е Mr. Green
Това обаче не й прече още от съвсем невръстна възраст само като види голямото жълто "М" веднага да се разпърпелка и да закрещи "Мекелдонатс, Мекелдонатс" ooooh! (междувременно се научи и да го казва правилно Simple Smile)  Еййй, някаква магийка ли им правят на дечурлигата там, незнам, ама не им е чиста работата Wink Иначе си пада повече по картофките и шейковете, бургерите не толкова (нали е нещо за наяждане, а тя е скарана с този род храни), а кола пък изобщо не е вкусвала досега, така че не я и търси.....
Виж целия пост
# 7
Ненавиждам го този Макдоналдс, но поне веднъж месечно ми се налага, а понякога и два пъти - зависи от играчката. Не знам как, но моите два злояди звяра омитат сандвича за секунди и искат по още един /но не от детското меню, слава Богу!/. Картофките ги преглъщат с много зор и много кетчуп /за вкус/ и много рядко искат кола - предпочитат сок.
Виж целия пост
# 8
2 пъти е ходила.
Веднъж миналото лято, но на нея не й купих нищо за ядене, само си игра и веднъж миналия месец, трябваше да ме чакат с баща й и нямаше къде на друго място, яла е някакъв сандвич, но не се е сещала повече. Предпочита манджи, суха храна не обича много.
Виж целия пост
# 9
 За последен път съм водила децата на Макдоналдс миналата година май месец.
 Иначе съм им купувала някой път сандвич така по път. Обаче след като последният път и двамата не го ядоха вече не купувам.
 Като минем някой път мрънкат за играчки, но категорично казах, че повече боклуци в къщи не събирам.
Виж целия пост
# 10
Два-три пъти месечно,но яде само картофките от там.
Виж целия пост
# 11
Не съм го водила и не мисля да го заведа скоро.
Виж целия пост
# 12
Веднъж в месеца горе- долу. Не, че е традиция, просто така се случва. Тя обича само картофи и тост.
Виж целия пост
# 13
Никога, и ние също не ядем там.
Виж целия пост
# 14
Не мога да разбера защо моят син непрекъснато иска да ходим там - нищо от менюто ме му харесва, а играчките ги забравя слад 2 минути  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия