НА "Топлофикация" и станало лееееко топло

  • 1 354
  • 20
Топлина за Топлофикация

Ами то май няма какво много да добавя, освен, че са яки смешници.....обаче това по-долу е цитат от същата статия, който яко ме вбеси:


Заради недоверието си към столичната Топлофикация, предизвикано от скандалите с ръководството й, едва 10% от абонатите плащат редовно сметките си. Заместник-министърът на икономиката и енергетиката Валентин Иванов препоръча дружеството да ограничи топлата вода, за да стимулира плащането на сметките
Виж целия пост
# 1
Заместник-министърът на икономиката и енергетиката Валентин Иванов препоръча дружеството да ограничи топлата вода, за да стимулира плащането на сметките[/b][/color]

Поздрав за министъра на енергетиката: http://www.vbox7.com/play:607f4256
Виж целия пост
# 2
Гъзове!!! Сори за речника, ама е така  Sick
Виж целия пост
# 3
Заради недоверието си към столичната Топлофикация, предизвикано от скандалите с ръководството й, едва 10% от абонатите плащат редовно сметките си. Заместник-министърът на икономиката и енергетиката Валентин Иванов препоръча дружеството да ограничи топлата вода, за да стимулира плащането на сметките
Просто нямам думи, егаси смешниците... Ние сме потърпевши от тези надути сметки и в резултат, на което си спряхме парното, а сме с малко дете... Мисля, че действително ГЪЗОВЕ е точната дума за Топлофикация...
Виж целия пост
# 4
На устата ми е да изрека как ми иде на мене да го стимулирам.....г-н Иванов. newsm48 newsm48
Виж целия пост
# 5
На устата ми е да изрека как ми иде на мене да го стимулирам.....г-н Иванов. newsm48 newsm48
Хайде де! Имаш от мен едно стимулиращо ЗА това да го стимулираш Whistling...
Виж целия пост
# 6
Истина е, че без да се платят сметките скоро циганите ще режат радиаторите по блоковете и тръбите във входовете. В момента им трябва човек занимаващ се с кризисен мениджмънт. Да ги извади от блатото и да възвърне отчасти доверието на клиентите. За да може да се постигне това, трябва всички пиавици, кърлежи и всякакви кръвосмучащи да се изгонят от дружеството и обслужващите го фирми. Цената на топлинната енергия е достатъчно добра за да позволи укрепването на предприятието. Не слушайте какво ви говорят кръвопийците, че губели постоянно от ниската цена.
Виж целия пост
# 7
На устата ми е да изрека как ми иде на мене да го стимулирам.....г-н Иванов. newsm48 newsm48
Хайде де! Имаш от мен едно стимулиращо ЗА това да го стимулираш Whistling...

Недей, че одма ще ме баннат....без право на помилване, доживот.
Е, тогава с кого ще си пия кайвето и ще спамя в спамърската? Cry
Виж целия пост
# 8
 Faithless, като ти гледам аватара, вече си взела  да вадиш тръбите на топлофикация.
Виж целия пост
# 9
Faithless, като ти гледам аватара, вече си взела  да вадиш тръбите на топлофикация.
Не, сривам ги тотално....и чакам да възкръснат като птица Феникс от пепелта. Crazy
За мене решението е в продажбата на дружеството....нов бардак със стари к....ви не се правел, аз викам и сградата на бардака да поразкараме, че мое някои вируси от предишните обитатели да са поостанали. Twisted Evil Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Faithless, като ти гледам аватара, вече си взела  да вадиш тръбите на топлофикация.

 rotfImbo rotfImao rotfImbo

Виж целия пост
# 11
Абе тия вярно са големи гадове!!!!!!! smile3513

Някой може ли да ми каже, защо от няколко дни, топлата вода, ту я има, ту я няма. smile3516
Виж целия пост
# 12
Все отнякъде трябва да се започне.
Ние не сме от 10-те %-та  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Ахаааааааааа...
Затова значи оня ден ваната ми се получи някак хладка, та се наложи да си достоплям вода с тенджери на котлона и сега ме свива врата.

Гъзове ли ги нарекохте?...малко им е!
Виж целия пост
# 14
не ми пука на чУруБкатЪ, язе съм с бойлер  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия