Да отразим квалитетно във Варна едно ретро?

  • 611
  • 10
Щяхме да пущаме тема, обаче сме забравили. Нищо. dance
Пущам темата тука, щот да се прочете от повече майки, жадни за нощен живот.
Офертата е дамско парти:  кръчма в 20 00ч, ще изберем сетне коя. После от 23 00ч на ретро парти в Планета.
За утре става въпрос, Сряда - 18ти април.

Ако не ме лъже старческата немощ, има още 3 сигурни дами. Дано не са забравили, щот мълчат и тема не пущат! Мискинки!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Ако не ме лъже старческата немощ, има още 3 сигурни дами. Дано не са забравили, щот мълчат и тема не пущат! Мискинки!  Heart Eyes

Запис Mr. Green
Едната съм аз! Другите две бързо да си признават, да не посочвам!
Виж целия пост
# 2
аз, аз, таз тема дойде като жива вода за мен, въпреки че малко прекалих през викенда и съм на жълт картон  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Готово съм.
Пицарела? Отново? Или нещо свежо?
Виж целия пост
# 4
Пицарелла? Ъм, мога роман да напиша са всички Пицарелли в нашто село. Не бих ги препоръчал, нито огъня постъчал...Е, беше преди 2-3 месеца, мож са в прогрес веч? Ако на множеството му са ходи, може щастие да го ... сполети.
Дайте друго! Имало някаков рестуран испано-португалски "Косе". В Ам-ам го видях. Къде го, някой познава ли го? Ко дават за ядене? Flutter
Сещам се за Ало-Ало, Хъшове, Гранд Италия, Алба!, Продадена невеста, Белисима... Изчерпан съм...  ooooh!

Катюш? Где го бе?  search
Виж целия пост
# 5
аз съм за Косе-не съм го посещавала, а в Пицарела всичко съм опитвала и вече ми е  Sick
Виж целия пост
# 6
Нямаме резервация, но предлагам някъде централно да се срещнем. АЗ ще съм на Катедралата към 19 30, мога да ви заведа навсякъде.
Четирима сме, навсякъде ще ни вземат.  Mr. Green Някой да каже нещо, че да има точен час с място.
Виж целия пост
# 7
Аз леко да се намеся - Косе е в бившия "При Жан". Вкусно и приятно е. Мераклии са собствениците.. Не знам вечер как е.

Чао! Приятно прекарване
Виж целия пост
# 8
То това е днес. Къде блях толкова време? Ах, весело изкарване!
Другия път ме замерете с поканата вързана за камък Joy
Виж целия пост
# 9
То това е днес. Къде блях толкова време? Ах, весело изкарване!
Другия път ме замерете с поканата вързана за камък Joy
и мен че не можах да дойда на караокИтУ по случай осми март  Cry
Виж целия пост
# 10
Другото Петък има оферта да се сбираме на купонь.
27-ми апрель.
Обявявам отрано, подсигурете здравето и храната на наследниците, обгрижвайте отдалеч бебегледачите, нахлузвайте кото има и хай на панаира!  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия