Ей тъй, на! Напук на ...

  • 2 391
  • 40
В началото на 90-те години на миналия век се наложи да се препитавам, навлизайки в таксиметровия бизнес. Реших, че малко психология и социология ще ми е от полза. Та старите таксиджии ме уверяваха, че най лесно е човек да се добере до онождане с кака, прясно ядосана на татко си, на майка си, на гаджето си, на съпруга си. Вече в три теми го виждам това "Направих го напук...". Въпросът ми е онождате ли се напук на ... кого? И каква е логиката, че нещо ми убягва.
Виж целия пост
# 1
Не се и не бих, засега. Че то ако е така, голямо онождане би паднало, ако съдя по всеки форумен скандал, гарниран с  #Cussing out и  #2gunfire
Виж целия пост
# 2
Женска е логиката, Вълчо  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Не правя напук Crazy на никого, винаги имам доводи  ppp
Виж целия пост
# 4
Не и не бих. Да се прави напук е детинска тъпотия принципно.
Виж целия пост
# 5
Сега, ако напук на скапаното риалити ми изскочи Джони Деп, ще го онодя и песен ще пея, напук разбира се.
Виж целия пост
# 6
Е то няма да мога да си сваля краката тогава Tired
Виж целия пост
# 7
Ох, и тук онождане.
Да не съм сбъркала
форума, ау.
Виж целия пост
# 8
не правя напук,особено пък секс напук - къв му е смисъла - никакъв

абе днес да не е петък newsm78
Виж целия пост
# 9
онождате ли се напук на ... кого? И каква е логиката, че нещо ми убягва.

Когато съм ядосана,
рина къщата. Не знам
каква е логиката, ама
всичко светва. Блести.
Виж целия пост
# 10
Когато съм ядосана,
рина къщата. Не знам
каква е логиката, ама
всичко светва. Блести.
Ха така. И приказка има по тоз повод. Една буля, като се ядосала на свекърва си, блъскала й дрехите яко, като ги перяла - Да пукнеш, гад мръсна - търка - бял ден да не видиш дано - търка - чума с чумата ти - търка.
А като перяла на мъжа си ризите - ой, милият ми той - гали - ой, слънчице - гали - хубавият ми - гали.
И после се чудела що на свекърва й ризите все светели бели, а на мъжа й - кирливи и сиви.
Виж целия пост
# 11
Не можах да устискам до петък.
Пък и си намерих оправдание. Да не говорим за онождане, а за психология.
Да говорим за психологията - "направих го напук"
Оправданието е като задника -
винаги ти е под ръка.
В една тема за сефтето - направих го напук - не се уточнява напук на кого.
В една тема за изневярата - аз на бившия напук ... се онождах с ...
Таксиджиите са били под ръка в такива моменти.
Виж целия пост
# 12
В крайна сметка правиш "напук" сам на себе си. Тъпо е. Не правя нищо такова.
Особено пък за важни и хубави работи като онождането, ще ме прощавате.
Виж целия пост
# 13
Когато съм ядосана,
рина къщата. Не знам
каква е логиката, ама
всичко светва. Блести.
Ха така. И приказка има по тоз повод. Една буля, като се ядосала на свекърва си, блъскала й дрехите яко, като ги перяла - Да пукнеш, гад мръсна - търка - бял ден да не видиш дано - търка - чума с чумата ти - търка.
А като перяла на мъжа си ризите - ой, милият ми той - гали - ой, слънчице - гали - хубавият ми - гали.
И после се чудела що на свекърва й ризите все светели бели, а на мъжа й - кирливи и сиви.

Бу, не те разбрах.
Като сме на гости
на свекървата веднъш
годишно, все тя пере.
Че и глади.
Виж целия пост
# 14
Не. Да не съм се намерила на улицата?!?  Shocked
Както лесно паля, ако всеки път, когато се ядосам на мъжа ми, тръгна да му изневерявам, щях да взема приза за Курва на Вселената!  ooooh!
Ако някога го направя, то ще е само, защото другият мъж е нещо много специално, а не защото моят не си е пуснал мръсните чорапи в панера в банята, например.  Mr. Green

ПП Сега размислих - ако беше ревнив и ме следеше непрекъснато, сигурно щях да го направя, напук.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия