От къде ... ефектни и вкусни торти в Пловдив?

  • 84 770
  • 112
Здравейте!

Скоро синът ми има рожден ден. Искам да купя красива, но и вкусна торта. Вече разгледах каталозите на две сладкарници в Пловдив и установих, че покрай темите за торти във форума много ми се е вдигнал критерия за красива торта Laughing Laughing и не мога да харесам нищо. Хайде давайте идеи, къде правят торти по поръчка? Давам жокер - малкия си пада по коли, камиони, влакове и дори трактори .... Laughing
Виж целия пост
# 1
"Неделя"? Вкусни са им и имат доста голям каталог. Тази година мисля от техните "триизмерни" торти да поръчам - калинка или таралеж, може би - ако е угаснала страстта на детето по Цар Лъв и динозаврите, ако не - ще трябва от другаде да поръчвам.
Виж целия пост
# 2
Мерси, ще отида и до там...
Виж целия пост
# 3
В Сладкарски цех"Запри" правя много яки торти- това е на ул."Крайова"6 има и рибен ресторант там Peace Приемат поръчки всякакви Peace
Виж целия пост
# 4
Карамела - на гърба на Военна болница - има много красиви и вкусни торти, а и са леки, на мен на неделя са ми по тежички Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Сладкарница" Светлана", кв.Южен- казаха ми , че тортите са им невероятни.
Виж целия пост
# 6
Сладкарница" Светлана", кв.Южен- казаха ми , че тортите са им невероятни.

къде по-точно се намира ?
Виж целия пост
# 7
Сладкарница" Светлана", кв.Южен- казаха ми , че тортите са им невероятни.

къде по-точно се намира ?

              Вътре тортите са им със сметана и са доста мазни. Иначе се намират зад "Камела"
Виж целия пост
# 8
Сладкарница" Светлана", кв.Южен- казаха ми , че тортите са им невероятни.

къде по-точно се намира ?

              Вътре тортите са им със сметана и са доста мазни. Иначе се намират зад "Камела"
Благодаря!  bouquetНяма да рискувам
Виж целия пост
# 9
Карамела - на гърба на Военна болница - има много красиви и вкусни торти, а и са леки, на мен на неделя са ми по тежички Simple Smile
Наистина са им чудесни  тортите. Винаги пресни и вкусни.
Виж целия пост
# 10
Карамела - на гърба на Военна болница - има много красиви и вкусни торти, а и са леки, на мен на неделя са ми по тежички Simple Smile
Наистина са им чудесни  тортите. Винаги пресни и вкусни.
Че са леки,леки са,чак са ми безвкусни.
Всеки с различен вкус Peace
Виж целия пост
# 11
На вкус и цвет - товарищей нет!
Виж целия пост
# 12
Сладкарница " Скалата " до Радиото и телевизията.
Виж целия пост
# 13
Сладкарница "Скалата". И те имат каталог за поръчки.
Виж целия пост
# 14
И за мен най-хубавите и вкусни торти са на Неделя . На Червената шапчица също ми харесват тортите .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия