Къде изчезна Слави Трифонов?

  • 2 168
  • 19
Не че ми е много мъчно за него но бях свикнала като пусна телевизора да се появи на екран. А от вчера не го виждам и се чудя къде изчезна че даже и в журито на мюзик айдъла не беше.
Виж целия пост
# 1
Да не му се е случило нещо? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Е и той е човек,може да се е разболял..
Виж целия пост
# 3
Да не би да го гримират за
влизане във ВИП-Брадър...
Виж целия пост
# 4
Незнам за Слави,но преди малко се завъртях край ТВто и видях Сашка Васева на гости на шоуто.Май нещо спомена за детето,което носи newsm78
Аз ли не разбрах или...?Дайте клюкините-бременна ли е?
Виж целия пост
# 5
Незнам за Слави,но преди малко се завъртях край ТВто и видях Сашка Васева на гости на шоуто.Май нещо спомена за детето,което носи newsm78
Аз ли не разбрах или...?Дайте клюкините-бременна ли е?

Даа! Бременна е. Наскоро обори слуха, че бебето е от извънземни, както бил писал Антон Стефанов в Седмичен труд. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Незнам за Слави,но преди малко се завъртях край ТВто и видях Сашка Васева на гости на шоуто.Май нещо спомена за детето,което носи newsm78
Аз ли не разбрах или...?Дайте клюкините-бременна ли е?

Карчева и Шушон са акушерките!
Виж целия пост
# 7
Незнам за Слави,но преди малко се завъртях край ТВто и видях Сашка Васева на гости на шоуто.Май нещо спомена за детето,което носи newsm78
Аз ли не разбрах или...?Дайте клюкините-бременна ли е?

Даа! Бременна е. Наскоро обори слуха, че бебето е от извънземни, както бил писал Антон Стефанов в Седмичен труд. Rolling Eyes
Каза че е в четвърти месец
Виж целия пост
# 8
Днес в незнам си кой вестник е пишело, че Слави го няма заради проблеми с БТВ за Сървайвър, защото нямало да му дадат на неговата продуцентска къща да направи предаването, заради ангажиментите си със Мюзик айдъл.
Виж целия пост
# 9
Незнам за Слави,но преди малко се завъртях край ТВто и видях Сашка Васева на гости на шоуто.Май нещо спомена за детето,което носи newsm78
Аз ли не разбрах или...?Дайте клюкините-бременна ли е?

Да, от мъжа си (бившия?! Или май така и не стана бивш?!...). Същия, с когото шумно се разделяше. А преди седмица-две участваше в Дежа Вю по Фокслайф, но нещо не й издържаха нервите и прекъсна интервюто по средата... Хормоните не прощават никому  Laughing
Виж целия пост
# 10
Каза че е в четвърти месец
Да чакаме Слави скоро тук ли,кво ли..
Виж целия пост
# 11
Каза че е в четвърти месец
Да чакаме Слави скоро тук ли,кво ли..
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 12
Слави го нямаше в Мюзик Айдъл и двете вечери шоуто го водеше Росен Петров: ама никаква информация къде е!

Честно казано аман от него и Ники Кънчев: по принцип ги харесвам и двамата, ама ги виждам по-често от мъжа ми!
Виж целия пост
# 13
Днес в незнам си кой вестник е пишело, че Слави го няма заради проблеми с БТВ за Сървайвър, защото нямало да му дадат на неговата продуцентска къща да направи предаването, заради ангажиментите си със Мюзик айдъл.

ами айде нека има хляб и за другите... Стига той и Кънчев лапаха здраво от обществената мазна баница  Close
Виж целия пост
# 14
Доколкото разбрах имал някакви проблеми с очите.
Някой имали повече информация?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия