ДИЛАТАЦИЯ

  • 6 768
  • 20
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА  bouquet.МОЖЕТЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕТЕ ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ ПРОЦИДУРА.ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРИЯ Hug
Виж целия пост
# 1
Дилатация,като понятие най общо е промяна в структурата ,формата или действието   на даден орган.Така мисля аз ,доколкото си спомням де.
За какво по точно става въпрос?
Виж целия пост
# 2
С този метод се променят  или  пикочните канали или на цирквалния канал ...
Дай повече инфо за какво става въпрос да могат повече хора да се включат. 
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 3
dilatare - /лат./ разширявам.
Може да става въпрос за разкритие при раждане.
Виж целия пост
# 4
Аз що си мисля, че това го правеха около сондаж преди инвитро процедура newsm78, но не знам точно какво е..
Виж целия пост
# 5
Аз що си мисля, че това го правеха около сондаж преди инвитро процедура
Да, правят го при екипа на доц. Маркова и мисля, че е точно за разширяване на цервикалния канал.
Виж целия пост
# 6
С този метод се променят  или  пикочните канали или на цирквалния канал ...
Дай повече инфо за какво става въпрос да могат повече хора да се включат. 
  bouquet  bouquet  bouquet
НА ЦИРКВАЛНИЯ КАНАЛ ДР.МИ КАЗА ЧЕ ИМАЛО ВЕРОЯТНО ДА Е МНОГО ТЕСЕН И СПЕРМОТУЗУИДИТЕ ДА НЕ МОГАТ ДА МИНАТ
Виж целия пост
# 7
Аз що си мисля, че това го правеха около сондаж преди инвитро процедура
Да, правят го при екипа на доц. Маркова и мисля, че е точно за разширяване на цервикалния канал.
ДА ЗАТОВА СТАВА ДУМА НО НА МЕНЕ ЩЕ МИ ГО ПРАВИЯТ В МАЙЧЕН ДОМ НО НЕ МАРКОВА А ,СТАНЕВА
Виж целия пост
# 8
Там ли ще правиш ин витро?
Виж целия пост
# 9
Там ли ще правиш ин витро?
МИЛО НИЯМА ДА ПРАВИЯ ИН ВИТРО ЛЕКАРКАТА СЕ СЪМНИЯВА ЧЕ ПЛУВЦИТЕ НЕ МОГАТ ДА МИНАВАТ
Виж целия пост
# 10
Аха, ок. Искаше ми се да науча нещо повече за екипът за ин витро там, затова любопитствах така.  Embarassed
Виж целия пост
# 11
Оххх, не мога да разбера как минава менструалната кръв с излющени парчета лигавица, а сперматозоидите не могат?? Обяснете ми, моля.
Виж целия пост
# 12
Аха, ок. Искаше ми се да науча нещо повече за екипът за ин витро там, затова любопитствах така.  Embarassed
НЯМА ПРОБЛЕМИ Hug
Виж целия пост
# 13
Аха, ок. Искаше ми се да науча нещо повече за екипът за ин витро там, затова любопитствах така.  Embarassed

Преди 3 години правих ИКСИ при доц.Маркова - успешно. По мое мнение екипът е страхотен - и като отношение, и като професионализъм. Не знам сега как са нещата, но след време мисля да направя втори опит и със сигурност отново ще се доверя на тях.  Peace
Виж целия пост
# 14
Аха, ок. Искаше ми се да науча нещо повече за екипът за ин витро там, затова любопитствах така.  Embarassed

Преди 3 години правих ИКСИ при доц.Маркова - успешно. По мое мнение екипът е страхотен - и като отношение, и като професионализъм. Не знам сега как са нещата, но след време мисля да направя втори опит и със сигурност отново ще се доверя на тях.  Peace

Само да поясня, че доц. Маркова прави инвитро в клиниката в АГ, а инвитро центърът в Майчин дом започва сега да работи. Преполагам Пета това имаше предвид - отзиви от екипа в новия инвитро център в МД, иначе при доц. Маркова знаем как е Simple Smile.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия