Как родихте - с епидурална упойка или без упойка ?

  • 4 197
  • 89
Здравейте !

Бихте ли споделили  с упойка или без родихте  ?
Епидуралната упойка може ли да попречи на  хода на раждането като го забави и после да го изваждат с други методи заради тази упойка  - случвало ли се е на вас

Предварително благодаря !
Виж целия пост
# 1
Родих без упойка.
Живот и здраве, да имам второ, пак така, без упойка бих родила.  Peace
Виж целия пост
# 2
Аз бях решила да раждам без упойка,защото ме беше страх от нея,но след няколко часа мъки изведнъж си промених мнението и реших да си сложа упойка.Епидуралната упойка трая само час час и половина,когато започнаха напъните и същинското раждане упойка нямаше чувствах си всичко,аз мисля че докторите го правят това нарочно за да им е по лесно на тях да израждад,така че не се притеснявай,ако не издържаш на болка си сложи упойка поне замалко облекчава болките.Успех при раждането
Виж целия пост
# 3
Родих си с много мъка, без упойка. Просто съм противопоказна за епидурална. За второто ще е пак така.
Виж целия пост
# 4
И двата пъти родих с упойка.Първият път с епидурална,а вторият ми сложиха катетър в гръбначният стълб.Анестезиолога ми каза че така с катетър е по-добрия вариант защото хем не те боли,но усещаш контр. и напъните. Peace
Виж целия пост
# 5
Родих без и живот и здраве следващият път няма да родя без-ако трябва ще си търся град със такава,но няма да родя без. PraynigЧе втори път няма да го преживея.Злопаметна съм и още помня първият път-сигурно ще го помня до второто раждане Laughing
Виж целия пост
# 6
Родих без упойка и не съжалявам. От приемането ми в болницата до раждането минаха 2 часа. Но раждането е различно при всички. Ако ме болеше много може би бих поискала да ми сложат упойка, не знам...
Леко раждане!  Hug
Виж целия пост
# 7
И аз родих без упойка, но ако ми се наложи пак определено ще настоявам за упойка.
Виж целия пост
# 8
без
Виж целия пост
# 9
Родих без упойка, раждането мина сравнително леко.
Дори и не питах дали слагат упойки в болницата която раждах/ за което се съмнявам/
Виж целия пост
# 10
Родих без упойка Peace

Виж целия пост
# 11
Родих без упойка.
Апаратът, който следи контракциите се повреди.
по принцип в БГ техниката е стара, всичко може да се повреди и е най-добре да можеш да усещаш какво става. А и такова голямо щастие трябва да се изстрада...имам това усещане, сигурно много майки, които са родили безболезнено ще ме опровергаят.
Виж целия пост
# 12
Без упойка и двата пъти.
Виж целия пост
# 13
Раждах без упойка, макар че бях говорила предварително с анестезиолог за такава. Но следващия път , ако имам възможност ще отида в частна клиника и с упойка.
Виж целия пост
# 14
Родих без упойка, всичко стана много бързо ( от първата контракция до раждането 5 часа) и нямаше смисъл. Не беше толкова страшно колкото очаквах. Дано и другият път да е така  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия