Медицинска козметика-за излющване?

  • 1 787
  • 8
Някой може ли да ми препоръча медицински продукт, който да излющва кожата на лицето както тоника от Трите стъпки на Клиник? Само той за сега ми маха перфектно мъртвата кожа около носа и ми става като бебешко лицето. PeaceНо искам да го заменя с нещо друго Crazy.Имате ли идеи Hug
Виж целия пост
# 1
  :hug:NEOSTRATA на Биодерма - Имат излющваща серия, но задължително през този сезон трябва да ползваш слънцезащита! Smoothing cream - имат дневен , нощен и лосион. Аз ползвам засега нощния, той е с 10% АХА, по-нататък ще взема и дневния!
Виж целия пост
# 2
  :hug:NEOSTRATA на Биодерма - Имат излющваща серия, но задължително през този сезон трябва да ползваш слънцезащита! Smoothing cream - имат дневен , нощен и лосион. Аз ползвам засега нощния, той е с 10% АХА, по-нататък ще взема и дневния!

Да,задължително се ползва фактор:)Аз си взех на Авен крем с фактор +40. А ти доволна ли си от този крем?Кажи нещо повече за тях,моля Hug И какви цени са Peace
Виж целия пост
# 3
Iklen - IKLEN BIOPEELING...също е вариант за домашни условия.
Виж целия пост
# 4
 Ами, медицинска козметика са, дори се ползват след консултация с дерматолог. Ако си ползваш слънцезащитата нямаш място за притеснения! Цената на нощния крем  е 42лв/дневния също е толкова/, но повечето аптеки правят отстъпки и стига до 34лв/аз за толкова си го взех/.  А за дневен ползвам също на Биодерма - PHOTODRM SPF100 с цвят, това е най-високия фактор и се препоръчва дори след някакви по-сложни интервенции, след лазер и др. А цвета покрива перфектно, всъщност това си ми е фондьотена и помеждудругото 100%ва слънцезащита! Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
http://www.neostrata.com/a_hme/hme_hme.asp
Виж целия пост
# 6
Биодерма - PHOTODRM SPF100 с цвят, това е най-високия фактор и се препоръчва дори след някакви по-сложни интервенции, след лазер и др. А цвета покрива перфектно, всъщност това си ми е фондьотена и помеждудругото 100%ва слънцезащита! Heart Eyes
Няма такова понятие като 100% защита.А фактор 100 е равно на 50+ на която и да било друга марка.Защитата е същата.96 %-да,но не и 100 % Naughty
Виж целия пост
# 7
Биодерма - PHOTODRM SPF100 с цвят, това е най-високия фактор и се препоръчва дори след някакви по-сложни интервенции, след лазер и др. А цвета покрива перфектно, всъщност това си ми е фондьотена и помеждудругото 100%ва слънцезащита! Heart Eyes
Няма такова понятие като 100% защита.А фактор 100 е равно на 50+ на която и да било друга марка.Защитата е същата.96 %-да,но не и 100 % Naughty

И аз ползвам на Биодерма +100 но без цвят- след процедури с лазер!Не знам дали има или няма такава защита,но така пише Peace
Виж целия пост
# 8
Биодерма - PHOTODRM SPF100 с цвят, това е най-високия фактор и се препоръчва дори след някакви по-сложни интервенции, след лазер и др. А цвета покрива перфектно, всъщност това си ми е фондьотена и помеждудругото 100%ва слънцезащита! Heart Eyes
Няма такова понятие като 100% защита.А фактор 100 е равно на 50+ на която и да било друга марка.Защитата е същата.96 %-да,но не и 100 % Naughty
Да, по европейски стандарт е така! Ето го продукта с новата опаковка: http://www.beautyplatinium.com/PhotoGallery.asp?ProductCode=BPM27, а на старата пишеше spf100, а сега spf50+ - за едно и също говорим!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия