Обувки "Колев и Колев" - мнения?

  • 19 570
  • 49
Сладури споделете впечатления за цени и качество? Praynig
Виж целия пост
# 1
Отвратителни обувки на безбожни цени!
Знам, че има и доволни и сега ще ми скочат, но за мен е така. Да не говорим, че изобщо и конструкцията им не е правилна
Виж целия пост
# 2
аз искам само да споделя че абсолютно не се препоръчват ортопедични обувки за здрави деца наскоро при случаен преглед понеже малката ми дъщеря е с видимо плоскостъпие с мен беше и голямата и доктора предложи да прегледа и нея и аз със спокоен тон му казах о ама тя има сводове, но като я прегледа каза, че и тя има особено изразено на десния крак. Обясни ми как свода се поддържа от мускул който трябва да се съкращава и за прохождащи и малки деца е най-важното обувката да има усилена пета и ако има стелки ще се предизвика плоскостъпие, та затова сега за малката която няма абсолютно никакъв свод е препоръчително да носи такива ортопедични обувки или поне да имат такива стелки.
Виж целия пост
# 3
До сега съм ползвала само тези за прохождане, не съм впечатлена хич.
Виж целия пост
# 4
Отрицателно е моето мнение.
Наблюдение имам само върху обувките за малки крачета - прохождащи и скоро проходили. Хем грозни, хем и кофти качество, хем безумни цени.
Виж целия пост
# 5
Отрицателно е моето мнение.
Наблюдение имам само върху обувките за малки крачета - прохождащи и скоро проходили. Хем грозни, хем и кофти качество, хем безумни цени.

Абсолютно съм съгласна Peace
Виж целия пост
# 6
Аз също не ги харесвам . Грозни , скъпи и некачествени обувки  Confused
Виж целия пост
# 7
До миналата година само "Колев и Колев" е носила, аз съм доволна-здрави излязоха всички и бяха хубави модели. Едни китайски сандали купих едно лято-издържаха 10 дена (цена 20лв), последваха пак "КиК" при цена 40лв, но много по-дълго. Аз ли съм случвала на обувки не знам, но само хубави неща мога да кажа. Сега е със Сандик и  Барби - също много ми харесват.
Виж целия пост
# 8
Аз също не ги харесвам . Грозни , скъпи и некачествени обувки  Confused
Peace Ходих до фирменият им магазин в почивката. Явно ще си продължим с Денди или Чипо. Не са толкова скъпи, а и последните ще ги сменяме, защото ни омаляха, а не заради качеството.
Виж целия пост
# 9
Предходните години сме купували само Колев и Колев. Имахме специално изискване към твърдостта и височината на форта и само колевските отговаряха на търсеното.

И като модели много ги харесвах и не са мръдвали след носене.
Миналото лято взехме едни на Денди, които се съсипаха след втората седмица.
После взехме на Санбе, но много малко ги носихме, все пак не мръднаха. Зимата изкарахме с Булдозер.
Това ме убеди, че и сред другите марки има качествени и хубави модели.

За пролетта сега мисля такива да търся.

Цените са им доста високи. Онзи ден бях в магазина и пролетните и летните модели са си по 50-ина лева. А всъщност тази година и моделите не ми харесаха. То не толкоз заради модата, а защото от новата колекция номерацията е пълна, от другите има каквото е останало.

Та моето мнение е положително откъм здравина, качество и вид.
Но цените са завишени прекалено. Вече не съм убедена дали си струва.
Виж целия пост
# 10
Купувала съм само буйки (ама той тогава пълзеше и нямаха кой знае каква амортизация) от тази марка, обувките ми се виждат доста скъпи, а не ми се виждат поне красиви , за качество не коментирам.
Виж целия пост
# 11
На мен Ми харесват обувкитя на КК.Никога не са ми се скъсали,дори малката не ги ожулва отпред,явно са и много удобни.Имаме и на минимен и на делфи прим,но отпред яко ги е ожулила.
Купувам от магазините,в който има от старите колекции и са на по-ниски цени.
Така че за мен цена-качество си е ОК.
Виж целия пост
# 12
Малко да оспамя темата Mr. Green
Pipinka  Маля те,сподели от кои морки обувки си доволна зо прохождане
Много ми допада вкусът ти Hug
Виж целия пост
# 13
Моят син проходи с ECCO   Peace Всъщност други не купувам , защото той отказва да ги носи  Rolling Eyes Фирмата е датска и е много на ниво . Изключително удобни обувки . Има сметка да купуваш на намаление - тогава са по 45 - 50 лв. , точно като Колевските боклуци ... Иначе са по около 100 лв. , но синът ми ги носи по цял сезон и не мръдват , нито му омаляват .
Мъжът ми също си купува такива и казва , че по - удобна обувка не може да си представи , а той е маниак на тази тема .
Имат фирмен магазин в Мола на Стамболийски и щанд в Саламандър на Витошка  Hug
Виж целия пост
# 14
С баткото ползвахме едни буйки на КК и бях отвратена. Непрекъснато бяха черни. Всичко им се лепеше. С тях трябваше да проходи. И ако знаете колко пъти съм изтръпвала като го видя как си пипа обувките. А редовно ги перях.
Затова не исках и да чуя за КК. Но брат ми ни подари едни пантофи. Тъмно сини с подсилена пета. Мисля, че са му много удобни.
Иначе за прохождане взехме едни маратонки, а в къщи е основно по чорапи или с тези пантофи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия