Спиралата мирена проблем!!!

  • 711
  • 3
Сложих си въпросната спирала преди 9 месеца.Откриха ми две миоми и ми посочиха мирената като алтернатива на операция.Щяла да ги "изяде".Започнаха и проблемите-подуване ,сърцебиене,пъпки,мазна коса,лошо настроение и т.н.Започнах да пия диуретидин като си мислех ,че имам проблеми с бъбреците.Направих изследване ,оказа се че няма проблем.Накрая стана вече нетърпимо и миналата седмица я извадих.Миомите не са мръднали.Отоците продължават,козметичния проблем също,само сърцебиенето отшумя.
Та искам да попитам имате ли опит с тази спирала и ако може да го споделите.Лекарите не ми дават отговорите-надявам се вие да ми помогнете.Благодаря предварително!!!
Виж целия пост
# 1
Аз не разбрах докато си я носила ли си имала проблеми или след като я махна?
Ти защо си я махнала?

Моят съвет, ако сега си с тези проблеми, да си направиш пълни изследвания - кръв, урина и според мен ехограф на бъбреците... Аз нямам такъв опит, но задължително потърси къде е проблема!
Виж целия пост
# 2
Проблема е ,че дори докато я носех пак бях подута,имах сърцебиене...почти всички странични ефекти.Правих си изследване на урината -нищо ми няма на бъбреците.Не мога да разбера дали това е остатъчен ефект или има някакъв проблем!?
Моля споделете опит,благодаря предварително.
Виж целия пост
# 3
Според мен това са остатъчни ефекти от спиралата - явно не ти е понесла. Изчакай до следващата ти менструация и ако тогава пак продължава проблема пак търси решение. Спиралата е хормонална и трябва известен период от време докато ти се изчисти организма.
Може да пиеш някакви прочистващи чайове или аз не знам... Недей да се тъпчеш с химии само, защото това може да ти влоши състоянието
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия