Кожен лекар Варна

  • 2 562
  • 6
Бихте ли ми препоръчали детски кожен лекар във Варна. Те сигурно не се делят на детски и недетски ,но при който сте водили детенце и сте доволни ?
Благодаря  .
Виж целия пост
# 1
Здравей! Аз съм много доволна от д-р Томов, частният му кабинет е до пицария Донатело, точно пред входа на пицарията има един блок, слиза се по едни стълбички и на самото лице на блока му е кабинета. Голямо обяснение дръпнах!  Grinning
Виж целия пост
# 2
Вчера видях телефоните на входа в ОБ НА тОМОВ:2136-407;0888376532 преглежда само предиобед. И д-р Страткова, за която изрично пишеше че е детски кожен :пон,вт,чет от 14-17 ч тел 2136454. Имаше и на един професор данните..
Та исках да ви питам кой да предпочета че малката пак.. и джи пито най-после даде направление.
Виж целия пост
# 3
благодаря ти lolii, а знаеш ли дали преглежда по здравна каса или само платено?
И още - кой Томов е това -бащата или синът?
иначе обяснението е добро - представих си го  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Късно пиша за авторката на темата, но за информация -д-р Страткова е почитателка на кортикостероидите /от опит/.
За това не я препоръчвам.
Виж целия пост
# 5
Срещу пицария "Донатело" е Томов-син,телефона му е 0888376532,но незнам дали работи със ЗК.Аз на този телефон си запазвах час,може да попиташ!
Виж целия пост
# 6
Срещу пицария "Донатело" е Томов-син,телефона му е 0888376532,но незнам дали работи със ЗК.Аз на този телефон си запазвах час,може да попиташ!

Синът е не бащата и работи със ЗК, но моя приятелка води дъщеря си наскоро там заради някакъв обрив на лицето и от това което и беше предписал се влоши двойно повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия