За млякото Нестле след 1 годинка

  • 520
  • 5
Въпросът ми е следния:
ако има такива,които го ползват за добавка към десерти дали са доволни?И по-добре ли е според вас от прясно краве мляко?Има разни добавки,които аз сама ,явно немога да преценя дали са плюс или напротив newsm78
Икам промерно да ги добаря в ашуре или в грис или в нектар....Става ли?

Благодаря ви и съжалвям за объркания въпрос,но по-добре немога и в главата си да го формулирам,а камоли тук hahahaКърмачка,какво да се права newsm03
Виж целия пост
# 1
Става,да.Аз правя същото само че с Нутрилон 3-попара,грис,корнфлекс...
Виж целия пост
# 2
До навършване на третата си година дъщеря ми беше само на Нестле - джуниър. Друго мляко не сме й давали, дори и като добавка в яденето. Сега опитвам да я науча на друго, но тя нещо не го харесва. Карахме с Нестле до третата година по препоръка на няколко наши близки педиатри. Не, защото детенце има проблем, а защото другото от магазина изобщо не е ясно от какво точно се прави.
Виж целия пост
# 3
И ние пием Нестле - Джуниър, но кремчета не съм правила с него, защото ние не ги ядем. Мисля, че ще му го давам до 3 годинки.
Виж целия пост
# 4
Можеш, но след приготвянето им. АМ не трябва да се "среща" с Т над 50о, защото му се губят свойствата.[/color]
Виж целия пост
# 5
Става, аз го добавям към грис, овесени ядки и т.н., но както казва Tarí Númenessë- след като се охлади сместа  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия