Хремата пак ни почна

  • 1 006
  • 7
С това променливо време вън носът не спира да тее.А нощем е ад -Иван хърка,носът къркори.Как да го пресуша.От мукосептонекс руква като из ведро,а Низитата ве4е не помага сякаш.HELP!
Виж целия пост
# 1
ние често сме незнам от какво с течащ нос
ползвам - сребърна вода, прополстон (прополис), коларгол , виброцил и нищо -тече 10 дни поне
единствено последният път ни помогна клилометазолин 0.5 % пресека я Hug от раз
Виж целия пост
# 2
Сополите му спрях с хомеопатичното Allium Cepa- 9CH (не съм сигурна, че така се пише), но се ползва при прозрачни секрети........
Виж целия пост
# 3
явно минава когато сама реши.сега слагам крем виброцил
Виж целия пост
# 4
коларгол и виброцил
Виж целия пост
# 5
  Сребърна вода на фирма "АРКОЛ" -купих я от м-н "Здраве за вас"-Варна-2,29лв.Два пъти капах по 1 капка на детето и се пресуши хремата,мъчеща го 1 седмица.Опитвах с капки-лекарства-неуспешно.
Виж целия пост
# 6
Нашето педи изписва за хремата кларитин(от 7 до 9 дена се дава),Са глюконат лактат,физиолог.разтвор.А аз на своя глава давах и коризалия,което е за хрема от различен произход,капех витамин с и сребърна вода-капех и му давах и да пие,но наполовина от това което е написано.За една седмица се оправи.Не е кашлял и не е кихал от сополите и за това реших че няма да го водя на лекар,но все пак съм следвала инструкциите на педито ни.
Виж целия пост
# 7
да ви кажа и аз:)дъщеря ми,която е вече на 5 около годинката докъм 2,5 г.беше постоянно със сополи и оттам почваше кашлицата-беше ужасно.приятелка ми каза да я заведа на физиотерапевт и да ни назначат нагревки.Правихме ги 10 дни през есента и 10 през лятото-ами това течене на нослето спря.Сега е на 5 а сополи има за не повече от 2-3 дни и минават без лекарства. Лекарите казаха че физиотерапията е най-доброто лечение на всичко-и аз се убедих че е така-така че опитай-ништо не струва а и не вреди-поне ще му отпуши синусите и ще диша по-лесно. Успех Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия