Пак съм много притеснена.

  • 2 569
  • 16
Вчера на баща ми са му правили гастроентероскопия, защото имаше язва и кръвоизлив преди 2 години,
Язвата му е добре, но са му открили някакви полипи на стомаха.
Много ми е притеснено, казали му че трябва да изчезнат и другите изследвания кръв и урина за да му назначат лечение.
Какви са тези полипи, дали не е нещо злокачествено и как ще се разбере. Направо не се побирам в кожата си от притеснение!
Виж целия пост
# 1
http://www.puls.bg/cat/24/stomah.html
 Hug
Виж целия пост
# 2
Не мисли за най-лошото!Нали ще прави изследвания.Спокойно за сега,да не плашите човека!Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 3
с гастроскопията не са ли взели биопсия от полипите?Те по принцип не са злокачествени,но се следят
Виж целия пост
# 4
взели са и във вторник ще са готови резултатите, но дотогава ще умра от шаш
Виж целия пост
# 5
взели са и във вторник ще са готови резултатите, но дотогава ще умра от шаш

Успокой се и не мисли най-лошото  Hug
Виж целия пост
# 6
Майка ми имаше язва на стомаха преди около 10 години и я излекува(без опреции и тн.)Мисля, че беше открила лекар занимаващ се с иглотерапия, който и затвори язвата.Как става обаче не знам.Потърсете алтернатива, на това което предлага твърдо официалната медицина.
Успех
Виж целия пост
# 7
ох днес бащами ще си вземе резултатите. Сега е там и чака, а на мен ще ми се пръсне сърцето.
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 8
ох днес бащами ще си вземе резултатите. Сега е там и чака, а на мен ще ми се пръсне сърцето.
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Ние също чакаме новини от теб! Сигурна съм, че ще са добри!!!  Praynig  Praynig  Praynig
Виж целия пост
# 9
Пиши какво става....чакаме!
Успех!
 Peace
Виж целия пост
# 10
момичета всичко е наред. Доброкачествени са полипите. Няма нищо страшно. Трябва да му ги горят, но не  спешно и няма нищо опасно.
Не мога да повярвам.
Благодаря ви за подкрепата. В такива моменти човек наистина обезумява и има нужда да прочете нещо окуражително!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 11
момичета всичко е наред. Доброкачествени са полипите. Няма нищо страшно. Трябва да му ги горят, но не  спешно и няма нищо опасно.
Не мога да повярвам.
Благодаря ви за подкрепата. В такива моменти човек наистина обезумява и има нужда да прочете нещо окуражително!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Браво, хубави новини! Успокой се сега  Hug
Виж целия пост
# 12
момичета всичко е наред. Доброкачествени са полипите. Няма нищо страшно. Трябва да му ги горят, но не  спешно и няма нищо опасно.
Не мога да повярвам.
Благодаря ви за подкрепата. В такива моменти човек наистина обезумява и има нужда да прочете нещо окуражително!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Много, много се радвам! Успокой се вече, ОК?   bouquet   bouquet   bouquet

А за другия си проблем, посети ли вече доктор? Peace
Виж целия пост
# 13
 Thinking
Хора, гледайте да не си докарате вие нещо с тези притеснения....
Какъв е смисълът да се притеснявате предварително? Дори и да има 1% шанс да е рак лекарите правят изследване за да открият. Струва ли си такива притеснения преди самото изследване?

Виж целия пост
# 14
ох знам, че е глупаво да се притеснявам предварително, но съм си такава. За най малкото и не мога да се преборя със себе си!

Аз ходих, на гинеколог, но уж всичко ми било наред.Каза ми че най вероятно е фуликул, който много трудно се е спукал.Ако пак имам подобни оплаквания трябва да отида веднага да ме видят на видеозон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия