Хубав ресторант за сватба

  • 14 798
  • 43
Ще съм кума Flutter С бъдещата булка ще организираме заедно събитието.
Ресторанта, в който ние се женихме, е зает за нейната дата, уви.
Изискването e да е хубав, на поносими цени и да има ядене, точно както беше на нашата сватба в Амбасадор, а не гостите да умрират от глад, както се случва често. И да има място за танцуване Grinning
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 1
Хм...Днес една колежка от университета ми похвали сватба от миналата събота в 'Царско село'.
Не знам подробности, питай rushsf,тя май работи там...   bouquet

http://www.tsarskoselo.com
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти. Утре ще звънна да проверя как стоят нещата.
Сега се оказа, че и диджеят е зает, аман вече. Ама и ние се сетихме късно Tired
Виж целия пост
# 3
Моето сватбено тържество беше в Л'инконтро Алегро на ул. Асен Златарев. Храната е превъзходна, цените...не помня, май бяха леееко над средните. Обслужването беше просто невероятно! Препоръчвам! Но имай предвид, че не събира много хора Confused
Виж целия пост
# 4
Нашата сватба беше в ресторант"Св.Валентин".Той е и хотел./намира се също на Симеоновско шосе,малко по-надолу от Амабсадор и Макси/Много е приятна обстановката и красиво и всичко е на ниво.Кухнята също! PeaceСега ще сме кумуве и младоженците избраха същия ресторант.
Единствения минус е ,че не е огромен и повече от 120 човека май не приема.

Миналата седмица бях на сватба в х-л България.Залата е много голяма,това е супер +.Дансинг-всичко.
Кухнята беше добра.Не беше кой знае колко скъпо,даже мисля нормално,защото 5-етажната сватбена торта беше подарък към събитието от ресторанта си.Беше прекрасна тортата по емжду другото.
Минуса е ,че е на две нива и тези отгоре всеки път трябва да слизат и се изкачват по стълбите за да потанцуват долу.Но пък е много величествена залата...

Успех в избора!

А в х-л Амбасадор наистина е хубаво.
Виж целия пост
# 5
Нашата сватба беше в ресторант"Св.Валентин"
Страхотно ресторантче Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Ние се женихме в ресторант Лебед в Панчарево - много е хубаво, особено през пролетта.

  chef храната е много добра и на големи порции.

 Joy има дансинг - и навън и вътре

 Rolling Eyes само дето е малко далече...
Виж целия пост
# 7
В х-л България се жени брат му на мъжа ми. На по-гадна сватба не съм била. Храната беше малко, тортата я окрадоха(на гостите сервираха по едно мнооого тънко парче), а беше предвидена за всички. Домашната ракия, която те си бяха внесли я разредиха Shocked  Булката си беше играла цяла нощ да записва дискове, познайте дали и една песен от нейните чухме. За игри дума не може да става. Така че там отпада със сигурност.
Царско село го проверих снощи - кувертите са от 30 до 50.
Нашите бяха от 25 лв., като започваха от 21 и стигаха до 31.
Сега ще се придържаме пак към средна цена.
Гостите няма да са много, защото на нея й е за втори път и не иска някакви изхвърляния и т.н.
В Лебеда имам спомени, че не са с много нормални цени, но ще проверя и там.
Св. Валентин също ще го проверим, но май е най-добре да отидем, защото никога не съм била там.
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 8
Онзи ден бяхме на сватба в Скаъ Плаза на НДК.
Обстановката е хубава, широко е, има дансинг, обслужването - много добро.
Храната беше хубава.  Кувертите ако не се лъжа в случая бяха 35 лева.

Панорамата е много хубава, ние случихме и на ясно време. Красота.
Виж целия пост
# 9
Онзи ден бяхме на сватба в Скай Плаза на НДК.
И аз последно там бях на сватба. Панорамата е един път, но обстановката ми е адски соц, с тия плюшени покривки до земята и килими тип "персийски" Sick
Виж целия пост
# 10
Нашата сватба беше в ресторант"Св.Валентин".....
И нашата- много хубаво беше,Ди Джей ни беше един приятел,тортата ми я правиха по поръчка /за свой човек/ от Лучано
От ресторанта останах страшно доволна Peace
Виж целия пост
# 11
Дуци Хорейшио Кейн вижте и ресторант Панорама на бул. Дондуков на последния етаж на големия дом на услугите. Бях там на сватба миналата година и определено е приятна обстановката. Диджеят си го бива, персоналът е любезен, кувертът бе към 21-22 лева.   bouquet
Виж целия пост
# 12
Диджей намерих вече Grinning
Щом Скай Плаза е соц , отпада автоматично.
Виж целия пост
# 13
ресторант Максим, нашата беше там, страхотно събитие се получи!

Виж:

http://www.programata.bg/index.php?page=details&city=1&pid=1760&ln=1
Виж целия пост
# 14
Като отидете в Св.Валентин-пиши за впечатленията си.Много е хубаво. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия