Какви бижута носите през пролета и лятото?

  • 2 998
  • 45
Здравейте,
Какви бижута носите през лятото и пролета?Аз самата предпочитам да нося по колоритни накити от типа на :.А Вие?
Виж целия пост
# 1
Каквито и през зимата newsm12!Аз не ги деля на сезони!Редувам ги като гледам да съм с по един пръстен и едно колие(верижка).Предпочитам комбинациите от бяло и жълто злато,тези другите нещо не са ми по вкуса.
Виж целия пост
# 2
Сребро.В редки слу4аи слагам дрънкулки,ако ми подхождат на облеклото. Peace
Виж целия пост
# 3
Повече гривни и колиета ! HugОсобено гривни , защото зимата  ми е много неудобно да нося гривни . Peace
Виж целия пост
# 4
Комплект златна гривна и пръстен.Целогодишно.
Виж целия пост
# 5
И зиме, и лете все съм си със златните бижута  Party
Виж целия пост
# 6
Нося сребърни бижута и бижута от бяло злато през всеки сезон. Peace
Виж целия пост
# 7
Злато нося целогодишно,но лятото с разни потничета и блузки си отпускам душата и нося големи,цветни,с пера,камъни и много мъниста  Mr. Green.И колкото по-големи-толкова по-добре  Hug
Виж целия пост
# 8
Различни ,имам сини ,черни ,розови, но обикновенно си имам 2, 3 кулиета и си нося тях.Имам и гривни,пак различни цветове.
Виж целия пост
# 9
И зиме, и лете все съм си със златните бижута  Party

И аз  Grinning Само дето под бижута аз разбирам 2-3 пръстена, гривна слагам рядко, обеци и синджири напоследък съвсем не нося  ooooh!
Виж целия пост
# 10
Шарени и весели дрънкулки, носят настроение.
Виж целия пост
# 11
само златна гривна и синджир и халката защото съм алергична към всички други метали и пласмасови дрънкулки.не че ми липсва желание.
Виж целия пост
# 12
Шарени и весели дрънкулки, носят настроение.
И аз съм фен на дрънкулките !!!
Виж целия пост
# 13
И зиме, и лете все съм си със златните бижута  Party
И аз така.
Виж целия пост
# 14
Пролетта и най-вече лятото обичам да нося цветни гердани и колиета, за разлика от зимата,когато обличам предимно поло и нося само една струна с нещо малко закачено на нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия