Таратор - на година и три месеца?

  • 713
  • 7
Нашето Вале много налита на таратора, 1-2 пъти му дадох по малко, но тъй като слагам пресен чесън се чудя дали да му дам повече?  newsm78
Виж целия пост
# 1
 Laughing ами дай му без чесън. отдели 1 купичка за него, а в таратора за вас си сложи чесън Wink от друга страна, щом му допада чесъна и си "налита" детето давй му  Peace
Виж целия пост
# 2
За дете на 1г.3м. суровият чесън никак не е препоръчителен NaughtyОтдели му на детето порция без чесън и си му давай спокойно таратора.
Виж целия пост
# 3
За дете на 1г.3м. суровият чесън никак не е препоръчителен NaughtyОтдели му на детето порция без чесън и си му давай спокойно таратора.
Peace
Виж целия пост
# 4
Моят син налетя като невидял на таратор на 11 месеца.Отделях му обаче без чесън(чесъбът не е много добър за малки деца, доколкото знам изсушава мозъка, ама какво точно значи това не мога да обясня)
Виж целия пост
# 5
Моят син налетя като невидял на таратор на 11 месеца.Отделях му обаче без чесън(чесъбът не е много добър за малки деца, доколкото знам изсушава мозъка, ама какво точно значи това не мога да обясня)

За първи път чувам подобно нещо " за изсушаването на мозъка" имам предвид, ако някой знае, може ли да обясни, моля
Виж целия пост
# 6
Аз не помня, даже къде съм го чела и дали е само суеверие или нещо реално, та не мога да твърдя, че е достоверна информация.За всеки случай обаче не му давам, на моя малчо чесън да яде.Май трябва лекарско мнение newsm78
Виж целия пост
# 7
Отдели на детето без чесън.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия