Ухапана в детската градина.

  • 1 870
  • 38
Днес Дариа е била ухапана в детската градина. Има си кървава градинка на бузата и е леко подута  Sad. Баща й я взе от градината и като ми я доведе в вечерта беше здраво 'яхнал метлата', че малтретират детето му  ooooh! и че учителките не я гледат.

Аз естествено разпитах девойката кой и защо я е ухапал и разбрах, че са се скарали с Гого в къщичката на двора и той я е захапал. Дори ми каза, че там са били две учителки и кои са били те.

Чудя се да повдигам ли изобщо въпроса в градината? Все пак са деца, а и знам, че моето точно не е от най-кротките такива. На всичкото отгоре точно днес се оплаках от една от двете учителки на директорката и утре айде отново...

Как бихте постъпили вие? Ще повдигнете ли въпроса или не?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Да , щях да го повдигна . Все пак учителките трябва да предотвратяват такива ситуации... днес я е ухапал , утре ще и бръкне в окото , после кой знае какво ( да не дава Господ ).
Виж целия пост
# 2
Isa,
Въпрос  чак не бих повдигнала, ама бих обърнала внимание на учителките.  Peace

Но децата са си деца. Tired
А учителката не бих обвинила за нищо на света.  Naughty  
Ако тя е ухапала детето - да, тогава ще я сложа на  мястото й, ама да я съдя за деянието на друго дете, за което тя даже и не предполага ...  Crossing Arms Thinking А и дори да е видяла ухапването и е на 4-5 метра ... Как ще го предотврати, питам аз?!  newsm78 А и как да предотврати подобно действие някой изобщо? newsm78
Виж целия пост
# 3
Въпрос  чак не бих повдигнала, ама бих обърнала внимание на учителките.  Peace

ОК де - ама как да го направя ...деликатно. Не искам да изглежда като обвинение нито за учителката, нито пък за младежа...

Виж целия пост
# 4
Ами кажи на учителките, че девойката ти е била ухапана по бузата от еди кой си младеж, че разбираш, че това са деца, но да направят забележка на младежа, за да не се повтори и с друго дете.  Crossing Arms
Покажи и бузата на момата си, за да се уверят, че наистина трябва да обърнат внимание и че не е твоя приумица и жажда за оплакване от учителките.Но им кажи и че си знаеш чудото, че може и да си го е търсило, ама чак да бъде ухапана и то по бузата .....  ooooh!
В този смисъл кажи нещо на учителките. Peace
Виж целия пост
# 5
По-скоро бих се обърнала към майката на детето, което е ухапало Дариа, а не към учителките. Колкото и да са наблюдателни и да си гледат добре децата в детските градини, понякога такива бели стават за секунди и няма как и кога да реагираш навреме. Peace
Виж целия пост
# 6
Radostin4eto и аз нещо в този вид смятах да кажа, но те вземат толкова присърце и най-дребната ми забележка, та чак ми е неудобно.  Embarassed
Виж целия пост
# 7
По-скоро бих се обърнала към майката на детето, което е ухапало Дариа,

А защо към нея? Тя какво да направи?  newsm78
Виж целия пост
# 8
Предполагам, че знаеш, че и двете собственички имат регистрации в бг-мамма, и преди бяха много активни тук, така, че ти фактически вече си повдигнала въпроса, само можеш утре да го повдигнеш "на живо".

Не виждам проблем да споделиш.

Ако беше държавна градина да кажем може да се извинят с това, че имат много деца да гледат едновременно, но тук става дума са съвсем различна бройка деца, които се падат на учител.
Виж целия пост
# 9
... двете собственички имат регистрации в бг-мамма...

.... имат много деца да гледат едновременно, но тук става дума са съвсем различна бройка деца, които се падат на учител...

Не знаех, че имат регистрация собственичките Thinking

Всъщност до колкото разбрах от разказа на Дариа са били в къщичката на двора и там учителката не би могла да ги види... но при такова ухапване Дариа сигурно е ревала поне 10 минути...
Виж целия пост
# 10

Ако беше държавна градина да кажем може да се извинят с това, че имат много деца да гледат едновременно,
При нас положението е точно такова. 25 парчета с една сестра и една леля Mr. Green Хапят го Ники, ми хапят го - няколко пъти даже, все един и същ Жорко, ама какво да направят жените, не могат да са постоянно на всякъде. Моят пък удрял децата с кегли ooooh! Внимават, пазят ги, колкото могат, но при наличието на доста деца и поне 5 от тях с "номера", така е...Затова и не го правя на въпрос.
Виж целия пост
# 11
По-скоро бих се обърнала към майката на детето, което е ухапало Дариа,

А защо към нея? Тя какво да направи?  newsm78
Да го научи да не хапе децата, Стела също много хапеше по едно време, ама вече не го прави, и заслугата е изцяло моя, а не на учителките в яслата Peace
Виж целия пост
# 12

Не знаех, че имат регистрация собственичките Thinking

предполагах, че няма да знаеш, както и да е, отдавна не съм ги засичала....но не е най-важното това.

мен ме притеснява, че със сигурност Дари е плакала, няма начин след такова ухапване.
и какво е станало после.....
според мен пак казвам, не виждам нещо притеснително да споделиш утре. но това е според мен.

в крайна сметка, ти ще прецениш.
Виж целия пост
# 13
според мен пак казвам, не виждам нещо притеснително да споделиш утре. но това е според мен.

Определено ще споделя... Единственото, което ме притеснява е, както казах, че не искам да си мислят как обвинявам някой... или че за мен е толкова голям проблем. Знам какви са децата и че такива неща се случват. Но пък никой нищо не е казал на баща й  Thinking
Виж целия пост
# 14
Radostin4eto и аз нещо в този вид смятах да кажа, но те вземат толкова присърце и най-дребната ми забележка, та чак ми е неудобно.  Embarassed
Ами не zапочвай със zабележки, просто утре сутринта като я zаведеШ питай съвсем нормално какво се е случило, че е така "раzкрасена", все пак е нормално да искаШ да zнаеШ, а детето ти е малко и може да не може да ти раzкаже с подробности. И според това какво ти отговорят вече Ще можеШ да прецениШ дали са можели евентуално да предотвратят инцидента и да им теглиШ една... zабележка Wink А на баЩа й zабо не е питал като я е вzимал?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия