Полижинакс

  • 3 533
  • 8
Привет на всички .Искам да ви попитам някой от вас излекувал ли е гъбички с Полижинакс???
Виж целия пост
# 1
Аз лично не и не го харесвам този препарат.
Виж целия пост
# 2
Tова 3 пъти са ми го предписвали и съм го ползвала за бяло течение ! newsm78
Виж целия пост
# 3
Да ползвала съм го и много добре ми подейства за гъбички. Аз лично почувствах подобрение още след второто хапче. Беша се изчистило всичко след като отидох на контролен преглед.
Виж целия пост
# 4
Това не са ли онези капсулки които се поставят във влагалището? StopАко е то на мен ми го изписваха в продължение на шест месеца и ми помогнаха.Само,че не си спомням много добре защото беше преди три години. newsm78Дай малко информация. Naughty
Виж целия пост
# 5
Аз в момента го ползвам. Ами като изключим, че в началото имах неприятно течение сутрин, всичко друго е наред. Преди време ми бяха изписали някакво друго, от което никак не бях доволна.
Надявам се при теб да има ефект  Peace.
Виж целия пост
# 6
Изписвали са ми ги по време на бременността ,във вид на глобули, имаше облекчение.Недостатък е,че са много меки и трудно се поставят.
Виж целия пост
# 7
при мен имаше временно ефект и после пак същото.
Виж целия пост
# 8
Полижинаксът е комбиниран препарат за кандида и бактерии. На мен ми го предписаха заедно с две таблетки Микосист. Досега нямам проблем, но хигиената ми е безупречна. Използвам също така от време на време и Нивеа интимни кърпи с млечна киселина. И пия от време на време и Ентеросан S2. Но при всеки е различно ... Успех!  newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия