Кой или какво ви кефи във форума?

  • 5 866
  • 163
Не можах да се сдържа Wink
В темата на Тони кучетата си лаят, а кервана си върви.
Потребителките се хванаха за виртуалните гуши, а много други предъвкват пуканки.
Логично е да се възроди отново една вечно-разисквана противоположна тема и аз я пускам Grinning
Виж целия пост
# 1
Дали изобщо ще се запише някой след мен?! Мен ме кефи, че изобщо има форум. И че всеки си има право на мнение, без значение някой друг дразни ли се от това.
Виж целия пост
# 2
Анджи, избърза с темата май, още не сме си раздърпали сутиените като хората  Laughing
Виж целия пост
# 3
Уффф, трябваше утре да я пуснеш - да прекипи другата тема Mr. Green
Сега как да кажа на Касиди, че ме кефи колко не и пука от форумското мнение, а?
Виж целия пост
# 4
Забавно ми е. Релаксирам. Обичам дните, в които никой не се дърли с никого.
Алоу, инженерката Laughing
Виж целия пост
# 5
Много хора ме кефат, даже всички, намерих много приятели тук, много помощ .
Радва ме, че го има форума Hug
Виж целия пост
# 6
Кефят ме доста потребители - повечето стари (защото съм ги чела по-дълго и имам мнение за тях), но и някои нови звезди. Поименно се чудя дали да изброявам...че са доста и ще пропусна някои.
Кефят ме свежи теми, които предизвикват закачка и интерес, без да са пошли или тъпички. В последната част на изречението може да се разпознаят 85% от темите, но това е за на Тони темата.
Виж целия пост
# 7
трябваше утре да я пуснеш - да прекипи другата тема Mr. Green

Утре няма да съм вкъщи, на упражнения по психодрама ще съм цял ден, в събота - пак, а до неделя и трупове ще има Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Сержант Руми ме кефи, че не й дреме  Laughing
Виж целия пост
# 9
на упражнения по психодрама ще съм цял ден
Не е нужно да ходиш. Тези упражнения можеш и тук да ги изтренираш. При това практически и безплатно .
Виж целия пост
# 10
А аз следя Славундер. Има потенциал в нея.
Виж целия пост
# 11
Ивонска ме кефи. Изобщо не я подценявайте Grinning
Виж целия пост
# 12
Знаете ли аз смятам,че там където има жени има много злоба и омраза smile3515 smile3513 smile3511 bash . Това което ми харесва в този форум е цялостната атмосфера. Аз все още не съм майка и съпруга,но се чувствам много горда и щаслива когато виждам,че има достойни българки като всички вас Hug обединени с  прекрасни цели и доказващи ,че са еманципирани и еродирани жени Two Hearts newsm20
Виж целия пост
# 13
Кефят ме потребители с тънко чувство за хумор, такива които не блеят в хор с всички, само защото дадено мнение е преобладаващо.
Поименно няма да изброявам.
Виж целия пост
# 14
Кой ме кефи? - много са Flutter
Какво ме кефи? - всичко...дори и дразнещите се Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия