PRO6TAPULNIK!

  • 1 705
  • 5
Zdraveite mami!
Iskam da napravq pro6tapulnik na malkiq mi sin, daite idei kakvi predmeti da sloja! I razkajete pri vas kak mina tova sabitie.
Виж целия пост
# 1
Всякакви професии,за които се сетиш и съответно предмети свързани с тях нареждаш.
Виж целия пост
# 2
каквото и да сложиш помни,че детето ще се насочи към най-шарения и непознат предмет! една моя позната нарочно сложи нов и набиващ се на очи химикал и естествено детето бе взело него. ние направихме баници-за почерпка и на съседите.събрах 2 стола и поставих в средата един тутманик,отгоре кърпа върху нея предметите! дъщеря ми взе линията. бях направила и малка пита,която да търкулна пред детето преди да тръгне,но в суматохата е забравих.весело прекарване!!  bouquet
Виж целия пост
# 3
Б вг-мамма има информация за това.Избери от менюто Празници и Обичаи.
Аз поне направих  така. Laughing
Виж целия пост
# 4
Е, чак пък да не можеш да се сетиш какви предмети да сложиш...  #Crazy

Книга, телефон, портмоне, черпак, термометър, гаечен ключ, диск... Стигат ли ти?!
Виж целия пост
# 5
Книга, телефон, портмоне, черпак, термометър, гаечен ключ, диск...

... ножица /за фризьор/, метър /за шивач/, мишка /за компютърен специалист/, апарат за кръвно или само слушалки или пък спринцовка /за доктор/, книга /за учител/, тетрадка и химикалка /за писател/, малка тенджера или чиния /за готвач/, чаша /за барман/, спестовна книжка /за банкер/, боички /за художник/, вестник /за журналист/ и т.н - от тези идеи могат да се генерират много, много други, както сама сигурно вече се досещаш за някои.
Успех!
Весел прощъпулник!

пп: По моя край пускат няколко момчета /примерно 10/ да се надбягват и на класиралите се на 1,2 и 3 място се дават някакви малки подаръци. Старите хора казват, че така детето щяло да ходи стабилно.
Естествено, всичко това са бабини деветини, но пък "празника" е страхотен. Много е забавно. Правим и почерпка на съседите, както е споменала по-горе другата мама.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия