Подут врат

  • 2 325
  • 9
Синът ми е на 15 години  и от около година врата му  се подува периодично от двете страни под ушите и малко напред, мястото е болезнено. Понякога са подути лимфните възли, но не знам дали винаги. Първите пъти лекарите все казваха, че е заушка, но следващите вече............нищо.
Освен това се оплаква от главоболие / в челото/. Изредили сме какви ли не лекари, правихме изследвания – кръвни, хормонални, скенер ……………..нищо. Всичко е в норма, а той пак се подува.
Лекарите вдигат рамене и казват, че може да е от пубертета. Ама може и да не е………
Моля ви ако някои има идея на какво може да се дължи да помага.
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Здрасти мила мамо, аз не мога да ти помогна с инфо, но мога да ти дам една силна  Hug за да знаеш, че има хора, които те разбират на 100% и знаят какво е страдание. Няма да ти казвам да не се отчайваш, защото е трудно, но душите ни все намират път към спасението, каквото и да е то. Така, че събирай силите си и продължавай напред.   bouquet
Виж целия пост
# 2
Сърдечно благодаря за подкрепата!
Виж целия пост
# 3
КАКЪВ СКЕНЕР СТЕ ПРАВИЛИ ? В ВМА СОФИЯ ПРАВИХМЕ НА ДЪЩЕРЯ ЦВЕТНА СНИМКА НА МЕКИ ТЪКАНИ . ТОВА Е ИЗЛЕДВАНЕ ТРЯБВА ДА СЕ НАПРАВИ В МОМЕНТ НА ОТОК. БИЛИ ЛИ СТЕ ПРИ ДОЦ.ЕВСТАТИЕВ В МЕДИЦИНСКА АКАДЕМИЯ - СТОМАТОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ . ТОЙ Е РЕГИОНАЛЕН КООРДИНАТОР ПО ЛИЦЕВА ЧЕЛЮСТНА ХИРУРГИЯ . ДОБРЕЕ ДА СЕ ПОСЪВЕТВАТЕ С НЕГО И ТОЙ ДА ВИ ИЗПРАТИ ВЪВ ВМА ЗА ЦВЕТНА СНИМКА НА МЕКИ ТЪКАНИ . А ОСВЕН ТОВА ЗНАМ ЧЕ ТАМ В ПРЕДЕЛЕНИ ДНИ ОТ МЕСЕЦА СЛЕД ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗАПИСВАНЕ СЕ ПРАВЯТ МЕДИЦИНСКИ КОНСИЛИУМИ ЗА СПЕЦИФИЧНИ СЛУЧАИ. БИЛИ СМЕ С ДЪЩЕРЯ МИ НА ТАКЪВ КОНСИЛИУМ И СЪМ ДОВОЛНА. АКО ПРОЯВИШ ИНТЕРЕС МОГА НАПРИМЕР УТРЕ ДА ТИ ДАМ ТЕЛЕФОНИ НА ДОЦ. ЕВСТАТИЕВ ЛИЧНО ДА РАЗГОВАРЯШ С НЕГО И ДА СИ ЗАПИШЕТЕ ЧАС ЗА ПРЕГЛЕД ПРИ НЕГО А СЛЕД ТОВА АКО ТОЙ ПРЕЦЕНИ ДА ВИ ЗАПИШЕ И ЗА КОНСИЛИУМ. УСПЕХ. БОГ ДА БЪДЕ СЪС ВАС.
Виж целия пост
# 4
viva31 благодаря за отговора. Не сме правили такава цветна снимка, нито сме били при доц.Евстатиев. Скенера го правихме по-скоро заради главоболието. До сега бяхме при специалисти уши, нос , гърло/ невролог/ ендокринолог/ ревматолог. Първо нашия личен ни прати при първия, той при следващия и така само ме препращат от специалист на специалист и нищо. Аз съм от Сливен и само тук сме ходили до сега. В събота сме в Стара Загора. Ако и там нищо не стане ще ти пиша да ми дадеш телефон на този доцент. Благодаря още веднъж.
Виж целия пост
# 5
ДО ВАНИЛА АЙС, МОГА ДА ТИ ДАМ И КООРДИНАТИ НА ПРОФ. БОБЕВ В ИСУЛ -ОНКОХЕМАТОЛОГИЯ . НЕ СЕ СТРЯСКАИ ОТ ИМЕТО НА БОЛНИЦАТА, НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА Е НЕЩО ОНКОЛОГИЧНО ЗА ДА ОТИДЕШ НА ПРЕГЛЕД В ОНКОХЕМАТОЛОГИЯ. ИМАМ ЛИЧНИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ ОТ ПРОФ.БОБЕВ И ДОЦ. ЩЪРБАНОВ - СТРАХОТНИ ДИАГНОСТИЦИ. И СА ОБСОЛЮТНО В ЧАС СЪС СЪВРЕМЕНАТА МЕДИЦИНА . НЕ СЕ ОБИЖДАИ НО В СЛИВЕН И СТАРА ЗАГОРА А И  В БУРГАС / АЗ СЪМ ОТ БУРГАС / НЕ СА ДОСТАТЪЧНО КОМПЕТЕНТНИ.
ИМАХМЕ ПОДОБЕН НА ВАШИЯ ПРОБЛЕМ И ЗНАМ ЧЕ ЛИМФАТА В НИКАКЪВ СЛУЧАИ НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРЕНЕБРЕГВА КАТО ЗОБОЛЯВАНЕ, ВЪПРЕКИ ЧЕ СПАДА ОТОКО. ОЩЕ ВЕДНЪЖ УСПЕХ И НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАИ С БОЖИЯТА ПОМОЩ ВСИЧКО ЩЕ Е НАРЕД.
Виж целия пост
# 6
Viva много ти благодаря за отговора. Това което мен ме докарва до лудост е, че всички лекари просто вдигат рамене.  Не са му правили изследване за миозит- личния доктор мисли, че е това. Утре се надявам да направят изследването и ако и миозит  не е.........отиваме в София. А за това колко са добри лекарите няма какво да се сърдя естествено в София са най-добрите. Благодаря ти още веднъж за подкрепата. Бог да е с теб и семейството ти!
Виж целия пост
# 7
ВАНИЛА НЕ ЗНАМ КАКВО Е МИОЗИТ НО АКО ИЗСЛЕДВАНЕТО Е ПУНКЦИЯ МИСЛЯ ЧЕ ТРЯБВА ДА ОТИДЕШ НАЙ НАПРЕД В СОФИЯ И ТАМ АКО ПРЕЦЕНЯТ ДА ТИ НАПРАВЯТ ПУНКЦИЯТА. ЗАБОЛЯВАНЕТО НА ДЪЩЕРЯ МИ Е ДРУГО НО МИ КАЗАХА ОТ СОФИЯ " ДОБРЕЧЕ НЕ СА ВИ НАПРАВИЛИ ПУНКЦИЯ. БЕЗКРАИНО РАЗБИРАМ БОЛКАТА ТИ ЗАЩОТО СЪМ ГО ПРИЖИВЯЛА . ЩЕ СЕ МОЛЯ ЗА СИНА ТИ. СИЛНО ТЕ ПРЕГРЪЩАМ. БЪДИ СИЛНА. НЕ СИ ПОКАЗВАИ ЕМОЦИИТЕ ПРЕД НЕГО. ПИШИ МИ КАТО СЕ ВЪРНЕТЕ. ДАНО ВСИЧКО ДА Е НАРЕД.
Виж целия пост
# 8
ПУСНИ КАТО ТЕМА ВЪВ ФОРУМА "МИОЗИТ" ПОВЕЧЕ ХОРА СЪС ТАКЪВ ПРОБЛЕМ ЩЕ ТИ ПИШАТ.
Виж целия пост
# 9
Как не се сетих да пусна темата така? Сега ще я пусна дано има отговори. Понеже съм нова та малко трудно се справям..............Благодаря ти!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия