Сешоар с дифузер - начин на употреба

  • 70 655
  • 65
Искам да си закупя подобен сешоар. Имам чуплива коса, но ефекта й преминава на следващия ден и губи форма. Ще започва да я третирам с маска за да я оздравя, но бих искала и да си запазвам "къдриците" по-дълго време. Дифузера мисля, че ще ми помогне.

Как се използва дифузера? Може въпроса да е глупав, но все пак...
Виж целия пост
# 1
Слагаш го, така че игличките му да влязат в корените на косата ти и завърташ леко (по, или обратно на часовниковата стрелка), включваш сешоара и държиш така, докато позасъхне участъка. Това е, ако искаш да получиш подредени чупки на косата. За обем мисля, че се върти, докато сушиш.
Виж целия пост
# 2
Ами аз преди време като ползвах дифузер слагах първо пяна за коса докато е леко влажна и после с дифузера отдолу ,,загребвах,,  косата и я повдигах нагоре,почти до корените и после я подреждах леко с пръсти.Дано се разбра какво казах и не е объркано Peace
Виж целия пост
# 3
Разбрах. Днес го купувам, утре го пробвам. С пяна надявам се ефекта да е дълготраен Peace
Виж целия пост
# 4
аз дифузера го ползвам единствено защото много бързо ми изсъхва скалпа на главата, а нататък продължавам с четката, така хем обем, хем няма настинка Peace
Виж целия пост
# 5
Моята фризьорка ми обясни,че има 2 вида приставки дифузер - тази със късите "иглички" е за накъдряне  - просто вземате няколко кичура и ги "натъпквате" един вид в дифузера, а този дифузер със дългите иглички е за обем и тя ми обясняваше как точно се прави,но съм забравила, а аз имам точно този със дългите приставки Tired
Виж целия пост
# 6
Мисля, че се продават само с една от двете приставки Thinking
Аз искам и обем и допълнително накъдряне.

Благодаря за пояснението.
Виж целия пост
# 7
и моя е с по- дългите, затова не ми се получават къдрици Joy
Виж целия пост
# 8
Щом си с къдрава коса най-добре смятам,че ще се получи така:
  Върху мокра коса нанасяш пяна за мокър ефект,навеждаш си главата
  надолу,хващаш цялата коса,правиш я на топка и я "забучваш" в               игличките на дифузера,и така сушиш.Правиш го няколко пъти в  различни страни на главата,мисля че ще получиш точно ефекта,който търсиш.След това можеш да фиксираш леко с лак за коса,за да задържиш по дълго оформените къдрици. Flutter
Виж целия пост
# 9
Мдааа Карчева, доста добре го е написала!! И аз така се справям с моята къдрава коса, в случаите когато разбира се не ме мързи, да го ползвам!!

Цаката обаче е и много стилизанти!! Peace
Виж целия пост
# 10
Ето ти нагледно как става:
http://www.videojug.com/film/how-to-blow-dry-curly-hair
Това е една стара тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=150596.0
Спазваш и описанието на момичетата по горе
Виж целия пост
# 11
на това филмче нищо не тръгва newsm78
Виж целия пост
# 12
на това филмче нищо не тръгва newsm78
защо бРе -при мен е ОК newsm78
Виж целия пост
# 13
незнам ще пробвам после пак Peace
Виж целия пост
# 14
Страхотни сте. Гледах филмчето Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия