До мамите в Испания и Гърция

  • 612
  • 8
Здравейте, момичета!
Интересува ме при вас продава ли се козметика на Palmer's и къде точно - аптеки, специализирани магазини, супермаркети и т.н.?  Embarassed
На съпруга ми му предстои пътуване до Гърция и Испания и ако не му дам точни инструкции какво и къде да търси, няма да ми свърши никаква работа.  Crazy По този повод е и питането ми.
Благодаря предварително!   bouquet
 
Виж целия пост
# 1
Аз лично не съм я чувала, но това не значи, че я няма.  Confused Може да не е известна тук. Нека и другите испанки да кажат .
Виж целия пост
# 2
Аз също не съм ги чувала. Пуснах една търсачка и не ми излезе нищо, което ме навежда на мисълта, че ги няма тук, но може и да бъркам Confused.
Виж целия пост
# 3
Не съм я 4увала и аз  newsm78
Виж целия пост
# 4
И аз съм в Испания и не съм я  чувала.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви за отговорите!
Ето сайта на Palmer's
Четох добри отзиви за продуктите им за бременни с какаово масло, но нищо, здраве да е, явно ще трябва да мина без тях  Laughing

Виж целия пост
# 6
Ами аз доколкото виждам серията е американска newsm78.В Испания хи4 нямаме такива.На по4ит са си испанските и европейските.Дано си намериш заместител  Wink.
Виж целия пост
# 7
Тези ги има при нас и аз съм ползвала един от продуктите им и съм много доволна.Става дума за Англия
Виж целия пост
# 8
Тези ги има при нас и аз съм ползвала един от продуктите им и съм много доволна.Става дума за Англия
За Англия знам, че е разпространена, но, за съжаление, за момента, няма кой да ми донесе оттам.
Аз не съм ги ползвала, но съм имала друга козметика на основата на какаово масло /понеже точно за тази серия драпам  Laughing/ и също съм много доволна.
В България, обаче не съм попадала на алтернативни, на тази основа.  Rolling Eyes

...Дано си намериш заместител  Wink.
Разбира се и тук си има хубава козметика за бременни /главно против стрии ме интересува/, ама на, чуждата кокошка - патка  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия