Книга за похвали/оплаквания

  • 2 523
  • 48
Значи, понеже докато се намотам и наработя, Reza ме прати To the Left, подмазвам й се, щото тя е като втора Биоунсей-сенсей Simple Smile

И не можах да си постна мнението за непостния боб:

"Боже, боже, колко хора се връзват по върбите...

Аз откога ви разказвам за боб с наденица, ама ето вече да не е спам и офф Simple Smile

Реза, дай да зарязваме варивата и да почваме семките Simple Smile Пуканките свършиха Simple Smile

На мен първото ми име е банни Simple Smile Simple Smile Simple Smile"

А сега по новата тема: Оплаквайте се, хора, хвалете, тук му е мястото Simple Smile Не се разписвайте с едно нудистко "Разпис", а плюйте и хвалипръцкайте на воля Simple Smile

П.П. Какво сте го направили пускането на теми и анкети... Като совалка, леле, Кас, не ти завиждам Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Хаха, Кроасания, тоя пост да не си го писала напушена?
Виж целия пост
# 2
Ай сиктир Crossing Arms Стига сте ме споменавали. ooooh!
В знак на бойкот ще те схрускам не с парцалите, а под формата на 5 кроасана, които ще си купя точно след 10 минути.
Хваля : Цомба, Мара, Луната, Лео и Миленка и Мина естествено, че ги има и много ги обичам.
Пипи 67 и Буболина, че ми помогнаха в труден за мен момент.
Пухи, че я срещнах и се радвам че присъства в живота ми.
Кейси, че затвърди някои мои житейски убеждения.
Има и още обаче после.

Благодарности и на всички юристи от" Въпроси към адвокати! "  bouquet
Виж целия пост
# 3
Кроасания, сега ще се разчекна.
Тая тема, оная, къде по-напред.
Виж целия пост
# 4
с риск да  прозвучи банално, ще похваля Кърмаческия. със сигурност нямаше да кърмя, ако не бяха другарките там   bouquet
Виж целия пост
# 5
Похвалвам себе си, че пораснах и спрях да се дразня от глупости.
И Лиса похвалвам, че била човек, не лисица.
Виж целия пост
# 6
 "Похвалвам"  Реза -   прави страхотни снимки , ходи на чист въздух далеч от Моловете , не яде месо , самоцензурира се .
 Оплаквам се от Сопраното - така трябва .
Виж целия пост
# 7
 Оплаквам се, че сега някой прави ремонт над главата ми и една бургия ми пробива мозакът, не мога да мисля ужасно е  Close
Виж целия пост
# 8
Хедра и Деметра - поради които Шош е бузесто кърмаче и ме буди нощем да дебна в клю-то;
Мадам Гоца - най-ненатрапчивото остроумие, което съм срещала (вкл. моето собствено).
15-тина мацки от януарския, с които посръбваме винце по градинките - поради тях имах прекрасна бременност и вече майчинство, изпълнени със срещи и веселби: он- и офф-лайн!

 Hug

ПП. Некой са да не рипне, че пия и кърмя...  Naughty
Виж целия пост
# 9
Хваля себе си,щот циганката умря  Mr. Green



P.S.И едни жени,от една тема дет много си ги обичкам   Hug
Спамърките де  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Кнут е получил смъртна заплаха чрез писмо.
Това е и за оплакване, и за похвала.
Виж целия пост
# 11
ПП. Некой са да не рипне, че пия и кърмя...  Naughty
Ей сега ще размахаме зърна с Лиска  Mr. Green

Хваля кашкавалките от Готварския, много хубави ми се сбъднаха.
Виж целия пост
# 12
Това нещо като "кой ви дразни" и "кой ви кефи " в едно ли е?  Joy 

Кас   bouquet   Heart Eyes

Хваля Бу, че ми помага , съветва и ми понася  изблиците  Heart Eyes (добре, че са редки)  Whistling

Хваля  всички, които пишат в чат-темата - заради доброто настроение, заради това, че мога да споделя всичко с тях и винаги да получа подкрепа и за това, че това е едно от малкото места във форума , където не се съска Mr. Green  (колкото и странно да е за някои, които мислят, че там се чати, спами и т.н. или както искат да го наричат). Когато общуваш с хора, които познаваш лично (поне повечето) нещата са съвсем различни и явно необъясними за останалите  ooooh! 
 
Виж целия пост
# 13
"Похвалвам"  Реза -   прави страхотни снимки , ходи на чист въздух далеч от Моловете , не яде месо , самоцензурира се .
 Оплаквам се от Сопраното - така трябва .
И ние , и ниееееее....мно-го сме, сил-ни сме.
Похвалвам си спамърките мили, от които само 2-3 не познавам лично-и то от други градове.
Похвалвам мацките от Ларедутската темичка, поради които сега съм облечена едно новичко и ми е едно готинкоооо... Party
Похвалвам си Кроасанията-знае защо. Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
Похвалвам си Кроасанията-знае защо. Heart Eyes

Заради кроасаните към кафето.
И аз я похвалвам заради това.
И потапям един кроасан по стар
френски обичай, преди да го погълна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия