още едно чудо за обезкосмяване

  • 1 079
  • 5
в един друг форум открих мнение на жена, която е ползвала това нещо и е доволна:
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/0545132/Trail/C … air%2Bremoval.htm
има ли други? доста по-евтино е от лазера е... дайте отзиви, ако имате инфо, моля  bouquet
Виж целия пост
# 1
Прилича ми на електрическа пинсета. Сигурно е за електроепилация...
Виж целия пост
# 2
да, точно така! Peace
Виж целия пост
# 3
аз съм ходила на козметик на електроепилация, но е болезнена  Cry
Виж целия пост
# 4
Хм , аз имам такова, стабилно прашлясва някъде из къщи, даже не знам къде е Mr. Green
Моето е  на Babyliss, купувала съм го от Лондон Mr. Green
Такааа ами значи, усещането е като леко побоцване с игла, трае се, не е болка за умиране, обаче тези парчетата плат дето се слагат на мястото, което искаш да обезкосмиш е доста малко и плюс това не те обезкосмява, а по-скоро уж уврежда корена на косъма и ги разрежда  newsm78 Мисълта ми е, че след това минаваш с епилатор, то си пише в упътването кога и как точно се ползва, аз съм позабравила  ooooh!
Ако искате пробвайте, не мога да кажа кой знае какви отзиви, освен че става бавно и за мен е супер изнервящо, та не съм се претрепала да го ползвам  ooooh! Колата става за 20тина минути все пак и доста разрежда след време и редовна употреба  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
мерси, момичета. ако има някой друг ползвал или чувал, да сподели Praynig  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия